Anna Lewandowska, Robert i Klara przebywają na wakacjach w przepięknej Gracji. Gwiazda pochwaliła się nieziemską opalenizną.

Anna Lewandowska na wakacjach z rodziną

Anna Lewandowska wyjechała z rodziną na zasłużony urlop. Na swoim Instagramie chętnie chwali się wspólnymi chwilami z najbliższymi. Lewandowscy wyjechali w towarzystwie Mariny i Wojciecha Szczęsnego oraz ich synka Liama.

Anna Lewandowska uczy pływać Klarę pokazała, jak dba o jej bezpieczeństwo

Anna wstawiła zdjęcie na tle lazurowej wody i pochwaliła się piękną opalenizną nóg. Ania zdradziła w opisie jak wygląda jej poranek:

Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża @_rl9 ❤️ po czym na palcach zaglądam do córeczki👶, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona 🙈 – napisała.

W tle widać Roberta Lewandowskiego i małą Klarę.

Anna Lewandowska dodała zdjęcie z Mariną napisała, co o niej myśli

Uroczo razem wyglądają!

Zobacz również:

Kto lepiej wygląda w BIKINI: Marina czy Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska w dwóch stylizacjach na See Blogers która lepsza?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Strong coffee, cold shower, intensive training or yoga? We all have a different morning routine. But does it affect our mood and the course of our day? In my opinion - definitely yes. An almost inseparable element of my life is the pressure of time, hard and intense work and huge responsibility. That's why morning rituals are so important to me. Now its time to take a deep breath, inhale and exhale. Time to smile and do the job I love ❤️ ________________ Mocna kawa, zimny prysznic, intensywny trening czy wyciszająca joga? Każdy z nas inaczej zaczyna swój dzień. Ale czy takie codzienne rytuały wpływają na nasz nastrój, na przebieg naszego dnia? Według mnie- zdecydowanie tak. Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne🙌 Jeszcze niedawno, każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie.. treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować😌 Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża @_rl9 ❤️ po czym na palcach zaglądam do córeczki👶, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona 🙈) Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas🙏🏻❤️ Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc. A teraz biorę głęboki wdech i wydech, uśmiecham się do Ciebie i zaczynam pracę, którą kocham😘❤️ _________________ #annalewandowska #happynes #family #photo @moretti

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wyświetl ten post na Instagramie.

We wait for our holidays together all year long. ✌️ The moment when we have time only for ourselves, we dont have to do anything, and the rhythm of the day is determined by ourselves😍 It's our time, time for family 👨‍👩‍👧and loved ones, time for being spontaneous , having pleasant conversations and joy. ▫️ I often regret that we can not catch such balance more often. But I am grateful for "here and now"🙏🏻 __________________ Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok 🤗🤗 Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia 🙏🏻🙂 ▫️ To nasz czas, czas dla rodziny 👨‍👩‍👧 i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość🙈😎🤗 ▫️ Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”🙏🏻 ▫️ Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach📸 W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne?💡😇 ▫️ Jestem taka szczęśliwa!🥰 Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️🙌 @_rl9 ▫️ A Wam Kochani baaardzo dziękuję za tak fajną aktywność w akcji #jesteswyjatkowa 💪 Mam takie przeczucie, że dzięki temu wielu osobom wzrośnie poczucie pewności siebie. Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️ Dobrego dnia wszystkim! ______________ #annalewandowska #powercouple #RAL #happylife #family #friends #lovemylife

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)