Justin Bieber po pięciu latach przerwy wrócił do kariery. Przed wydaniem albumu, wokalista za pomocą swojego miniserialu na YouTube Premium postanowił opowiedzieć fanom, co się u niego działo przez ten czas.

Ślub Justina i Hailey

Zdjęcia paparazzi ze ŚLUBU Justina Biebera. Było zjawiskowo!

Widzowie mogli zajrzeć do jego studia nagraniowego i domu. Z kolei w ostatnim odcinku „Planowanie ślubu rok później” mogliśmy się przyjrzeć, jak Justin i Hailey przygotowali się do wesela w Karolinie Północnej. Wyjaśniają też, dlaczego ceremonia trwała tak długo: para wzięła ślub cywilny we wrześniu 2018 roku, a ślub kościelny dopiero rok później.

Hailey tłumaczy, że obydwoje nie spieszyli się ze ślubem, ale małżeństwo było dla nich ważne przed podjęciem następnego kroku: „Chcieliśmy zamieszkać razem i nie wierzyliśmy w to, dopóki się nie pobraliśmy, więc legalnie się pobraliśmy” – dlatego wzięli najpierw tajemniczy ślub cywilny.

Justin Bieber po raz pierwszy o swoim UZALEŻNIENIU: Mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz

Następnie modelka opowiada o przygotowaniach do ceremonii. Zdradza, że Justin „nie był zbytnio zaangażowany” w planowanie ślubu i ufał jej wizji. Bieber śmiał się, że Hailey była zaangażowana we wszystkie kwestie, a on po prostu się pojawiał.

Chociaż Hailey wykonała większość pracy, Justin przyczynił się do paru kwestii:

Próbował ciastek, pomagał wybierać kolory i kompozycje kwiatowe, patrzył na wszystkie tablice wizji i mówił „to wygląda fajnie ” – tłumaczy żona Biebera.

Widzimy na filmiku, że Bieber nie chciał wielkich dekoracji i kwiatów: „Jak mamy jeść przy stole z tymi cholernymi kwiatami na twarzy” – śmiał się Justin. Chciał mieć minimalistyczne i skromne wesele.

Justin Bieber zabrał żonę na randkę. Hailey pokazała, że jest ZABORCZA!

Panna Bieber zaznaczyła przed kamerą, że chcą mieć niewielki ślub, ograniczony do ludzi, „którzy byli bardzo zaangażowani w ich wspólną podróż” i „są nadal częścią ich codziennego życia„. Ostatecznie na ślubie zjawili się między innymi: Ed Sheeran, Kendall i Kylie Jenner, Usher i Jaden Smith. Wesele liczyło 154 gości.

Żona Biebera zwróciła się o pomoc do planisty ślubów – Mindy Weiss, która planowała wesela dla Ellen DeGeneres i Sofii Vergara oraz Kardashianów. 

View this post on Instagram

Yeeee

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on