Już wkrótce światło dzienne ujrzy dokument o Justinie Bieberze (25 l.). Część osób miała okazję już go obejrzeć, a po tym seansie do sieci przedostały się niepokojące wieści na temat zdrowia artysty. Okazuje się, że Justin choruje na boreliozę!

Justin Bieber po 4 latach przerwy wraca na scenę. Już jest pierwszy teledysk! (WIDEO)

Justin Bieber choruje na boreliozę

Jeszcze niedawno wiele osób myślało, że Justin Bieber zmaga się z depresją. Fakt jest taki, że był to wynik zarażenia boreliozą, która przez długi czas nie była zdiagnozowana u piosenkarza. Lekarze długo starali się ustalić, co mu, dolega. Ta niepewność odbiła się też na zdrowiu psychicznym Biebera. W końcu lekarze postawili diagnozę.

Bieber w końcu i sam odniósł się do doniesień o boreliozie, które rozpowszechniło TMZ. W instagramowym wpisie zwrócił się do fanów.

Podczas gdy wiele osób mówiło, że Justin Bieber wygląda jak g**no czy jest na metamfetaminie, nie zdawali sobie sprawy, że niedawno zdiagnozowano u mnie boreliozę – napisał.

Wokalista zdradził też, że do tego zmaga się z poważnym przypadkiem chronicznej mononukleozy. Choroba miała wpływ też na stan jego skóry funkcje mózgu, a także pozbawiło go to energii. Dodał też, że więcej wyjaśni w nadchodzącym dokumencie.

Możecie dowiedzieć się tam, z czym walczyłem i co przezwyciężałem. Minęło kilka trudnych lat, ale otrzymałem odpowiednie leczenie, które pomoże pokonać tę dotychczas nieuleczalną chorobę. Wrócę lepszy niż kiedykolwiek – wyjaśnił.

ZOBACZ TEŻ:

Justin Bieber GORZKO o Selenie Gomez. Te słowa musiały bardzo ZABOLEĆ artystkę

Justin Bieber wraca do FORMY. Ma niezłą klatę (ZDJĘCIA)

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Gwiazdor zdecydował się na ozdobienie szyi!

Los Angeles, CA – Justin Bieber hits the Dance Studio once again today with his crew. Pictured here exiting without his shirt and greeting out shutterbug.
BACKGRID USA 17 DECEMBER 2019, Image: 488640067, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Justin Bieber dyed his hair in pink sunday in BH playing basketball Nov 21, 2019, Image: 484627636, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Juliano-az / X17 / Forum