„Rolnik szuka żony” to program, który od lat budzi w widzach duże emocje. Rozpoczęła się kolejna, już siódma edycja i zobaczyliśmy pierwsze randki uczestników. 31-letni Maciej to rolnik, który szczególnie zwrócił uwagę internautek.

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” mają KRYZYS w związku? Mówi się o ich rozstaniu

Maciej z 7 edycji „Rolnik szuka żony”

Maciej jest dobrze wykształcony – kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym.

Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu. Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje – czytamy o rolniku.

Jakiej szuka partnerki? Przede wszystkim inteligentnej, ale też z dobrym sercem. Nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny – lubi drobne brunetki.

Liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny – od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi, zaakceptuje to, że już zawsze będzie on rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza.

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę

View this post on Instagram

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu. Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje. Liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny – od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi, zaakceptuje to, że już zawsze będzie on rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie. Dotarły do Ciebie pozytywne fluidy Macieja? Sięgaj po długopis! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Maciej”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

W programie mężczyzna spotkał się m.in. z 27-letnią Moniką ze Złotowa, która jest nauczycielką. Kiedy napisała do niego list, zadzwonił do niej i zaprosił ją do programu. Powiedział jej, że wypisze usprawiedliwienie, aby mogła zrezygnować z pracy i przyjechać specjalnie na spotkanie z nim. Zaiskrzyło między nimi.

View this post on Instagram

"Ja Ci jeszcze wypiszę to zwolnienie :)"

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Internautki już mają Maćka za swojego ulubieńca:

  • Fajny chłopak 😊
  • Najsympatyczniejszy Pan Rolnik 🙂
  • Ma w sobie to coś.
  • Faworyt tej edycji😀👌💕
  • Przystojny – piszą.

„Rolnik szuka żony”. To oni będą szukać miłości w nowej edycji

Też wpadł Wam w oko?;)