Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski (47 l.) przez lata tworzyli udany związek. Jakiś czas temu plotkowano, że para przechodzi kryzys. Paulina sama na Instagramie zamieszczała posty, które jeszcze bardziej nasilały spekulacje. Wyszło na jaw, że małżonkowie zdecydowali się na rozwód, po 23 latach spędzonych razem. Teraz Paulina i Maciej spotkali się na sali sądowej, gdzie odbyła się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

Jak wygląda prywatne życie Macieja Kurzajewskiego? Z jego Instagrama widać, kto jest dla niego najważniejszy

Pierwsza rozprawa rozwodowa Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski wiele razem przeszli przez te wszystkie lata związku. Poznali się w pracy. Wtedy oboje byli w związkach, jednak uczucie rodzące się między nimi zmusiło ich do przewartościowania swojego życia miłosnego. Takim sposobem los połączył tę dwójkę.

Plotki dotyczące rozwodu zaczęły pojawiać się już w 2019 roku. Para już wcześniej zapowiadała, że chce się rozstać w spokojnej atmosferze i mieli okazję tego dowieść, spotykając się na sali sądowej. Według świadków Paulina i Maciek zachowywali się bardzo poprawnie. Przywitali się na korytarzu pocałunkiem w policzek, jednak po ich poważnych minach można było stwierdzić, że dla każdego z nich jest to stresująca sytuacja.

Przyczyna rozstania Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Macieja Kurzajewskiego

Paulina po tym, gdy media dowiedziały się o jej rozstaniu z Maćkiem zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu dla magazynu „Viva!„, w którym wyjaśniła, jak przebiegał koniec ich związku:

Końca miłości nie „zapowiada” krzyk, awantury, emocjonalna szarpanina, tylko cisza. W domach, w których nie ma miłości, jest coraz ciszej – zaczęła dziennikarka

Smaszcz-Kurzajewska zdradziła, że przestała być „widoczna” dla swojego męża. Już nie był nią tak zainteresowany, jak kiedyś, co zmusiło ich oboje do podjęcia tak trudnej decyzji.

Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję – wspomina.

Paulina i Maciej doczekali się dwójki chłopców. Najstarszy syn, 23-letni Franciszek mieszka i studiuje za granicą. Nad 14-letnim Julianem rodzice chcą sprawować opiekę naprzemiennie.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Paulina i Maciej udowadniają, że nawet rozwód można przeprowadzić z klasą.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Paulina Smaszcz Kurzajewska rozwodzi się z mężem po 23 latach małżeństwa

Maciek Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzą się:” kobieta odchodzi POWOLI” pisała niedawno dziennikarka

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…