Na początku marca media obiegła informacja, że Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz po raz pierwszy zostali dziadkami. Nieposiadający się ze szczęścia Kurzajewski natychmiast podzielił się szczęśliwą nowiną na Instagramie:

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!

Radosną nowinę wykorzystała Kasia Cichopek, by pogratulować zarówno Kurzajewskiemu jak i Paulinie Smaszcz:

Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom – wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków – pogratulowała obojgu w rozmowie z „Super Expressem”

Kasia Cichopek pierwszy raz zwraca się do Pauliny Smaszcz! Zakopią topór wojenny?

Paulina Smaszcz odpowiada Katarzynie Cichopek. Znów wbiła szpilę Kurzajewskiemu

Choć wydawało się, że jest to wyciągnięcie ręki w stronę Pauliny Smaszcz i pierwsza cegiełka do zbudowania przyjaznej relacji między całą trójką, okazuje się, że raczej nic z tego. Paulina Smaszcz zdecydowała się odpowiedzieć Cichopek i jak zwykle nie omieszkała wbić szpili w byłego męża:

Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela.

Jednocześnie Kobieta-Petarda zwróciła się też bezpośrednio do Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela:

Pani Katarzynie i panu Marcinowi Hakielowi, życzę również szczęścia ich dzieci, dla których rodzice są zawsze najważniejsi na świecie.

Niezawodna Paulina Smaszcz wygadała się, że została BABCIĄ, kiedy dziadek Maciej Kurzajewski jest na stoku z Cichopek

pasekkozak

Paulina Smaszcz do byłego męża: „Jakim trzeba być człowiekiem, by matkę swoich synów, a mieliśmy ich pięciu…”

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Paulina Smaszcz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Maciej Kurzajewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA