Kim Kardashian stawia na prostotę. Przez lata gwiazda The Kardashians wybrała podejście „mniej znaczy więcej”. Od jakiegoś czasu znana jest z monochromatycznego makijażu i dekorowania domu minimalistycznymi elementami. Według Kim jej estetyka dotyczy również jej pracowników.

Pracownicy Kim Kardashian mają wytyczne jak się ubierać

Podczas wywiadu dla podcastu IRL Angie Martinez, Kim została zapytana, czy skoordynowany kolorystycznie dress-code jej pracowników jest zamierzony.

Oczywiście. Mam uniformy – powiedziała w odcinku z 26 grudnia, zanim wyjaśniła: To nie jest tak:„ Hej, to jest twój uniform. To tylko palety kolorów.

Kim, powiedziała, że stworzyła podręcznik dla swoich pracowników i wyjaśniła, że jej pracownicy mogą nosić określone kolory. Należą do nich: „szary, szary melanż, czarny, granatowy, biały, kremowy, khaki”.

W tym szaleństwie jest nie tylko metoda, ale według gwiazdy reality TV jej personel odetchnął z ulgą, mając proste wytyczne dotyczące ubierania się.

Mój dom jest taki zen – wyjaśniła Kim. Zapytałam więc, co wszyscy o tym myślą, i wszyscy rzeczywiście powiedzieli:„ To bardzo ułatwiłoby nam życie.

Kim Kardashian zalewa się łzami ujawniając szczegóły wspólnego wychowywania dzieci z Kanye Westem

Kiedy wszyscy się na to zgodzili i stwierdzili, że „pomoże im to”, gwiazda reality show stwierdziła, że „muszą to zrobić”.

To nie pierwszy raz, kiedy Kim dzieli się spostrzeżeniami na temat tego, dlaczego ma sympatię do minimalizmu. Po wprowadzeniu domowej kolekcji w ramach swojej linii SKKN by Kim, opowiedziała, dlaczego wybrała takie stonowane kolory.

Uważam, że na świecie jest tyle chaosu, że kiedy wracam do domu, minimalistyczny design tworzy poczucie ciszy i spokoju – powiedziała we wrześniu Architectural Digest. Pozwalam moim dzieciom dekorować ich własne pokoje – mogą szaleć z dowolnymi kolorami – ale w głównej części domu bardzo podoba mi się spokój, jaki zapewnia minimalizm.

Kim Kardashian zalewa się łzami ujawniając szczegóły wspólnego wychowywania dzieci z Kanye Westem

Kim dodała: „W przypadku tych nowych akcesoriów do domu chciałam się upewnić, że naprawdę uzupełniają linię produktów do pielęgnacji skóry i zostały zaprojektowane tak, aby eksponować moje produkty i nadać każdemu domowi nowoczesną, minimalistyczną elegancję”.

Też lubicie minimalizm?