Na czwartek, 12. marca, została zaplanowana premiera głośnego filmu, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. To horror, jakiego w polskim kinie jeszcze nie było. Główną rolę zagrała w nim Julia Wieniawa. Niestety, uroczystość została odwołana ze względu na koronawirusa.

Książę William okrutnie zażartował z koronawirusa. Internauci są OBURZENI

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” odwołana

Na obecną chwilę w Polsce jest już 18 zarażeń koronawirusem. Zaczynają być podejmowane szczególne środki ostrożności, odwoływane są imprezy masowe.

Szanowni Państwo, z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o odwołaniu uroczystej premiery i przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje. Jest nam niezmiernie przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję, natomiast mamy nadzieję, że doskonale ją Państwo rozumieją w obliczu sytuacji, z jaką przyszło nam się zmierzyć – piszą organizatorzy.

Ale drama! Lipińska zakpiła z Wieniawy? „Wreszcie zaczyna mieć talię”

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” – o czym jest film?

Reżyserem filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” jest Bartosz Kowalski.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? – brzmi opis dystrybutora.

Wuhan Shake -tak witają się PRZERAŻENI koronawirusem Chińczycy – ciekawe czy w Warszawie się przyjmie?

Główną rolę w produkcji zagrała Julia Wieniawa. Będziemy mogli zobaczyć w nim również Wiktorię Gąsiewską, Gabrielę Muskałę, Mirosława Zbrojewicza, Piotra Cyrwusa i Olafa Lubaszenko. Film do kin miał wejść 13. marca 2020 roku.

scena z: Julia Wieniawa, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Wiktoria Gąsiewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA