Wydawałoby się, że ulubienicą królowej Elżbiety II jest słodka Charlotte. Natomiast jak się okazuje, częstymi gośćmi królowej w posiadłości Balmoral jest książę Edward (55 l.) i księżna Sophie (54 lata) – książę Edward jest trzynasty w kolejce do tronu.

Rodzina Królowej Elżbiety II

Hrabia i hrabina Wassexu powitali na świecie w 2003 roku córkę Louise Alice Elizabeth Mary  – znana jako lady Louise Windsor. Z kolei w 2007 roku urodził się syn –  James, Viscount Severn.

Królowa Elżbieta II jest fatalną prababcią? Relacja Kate Middleton wpływa na to, JAKA jest dla prawnuków

Jak podaje „The Sun”, lady Louise jest ulubienicą królowej. Ostatnio nawet przez trzy dni spała na zamku i jeździła konną po wzgórzach, a królowa z chustą na głowie podglądała jej przejażdżkę.

Ekspert od rodziny królewskiej tłumaczy, że Elżbieta II  uwielbia, kiedy Louise i James spędzają czas w Balmoral.

Ona stała się szczególnie bliska dla Louise, która jest jej ulubioną wnuczką. Louise również opiekowała się dziećmi Williama i Kate, kiedy odwiedzili Balmoral. Bardzo cierpliwie próbowała nakłonić Charlotte do robienia zdjęć królików i jeleni – zdradza ekspert w „The Sun”.

Dodaje, że Louise uwielbia rysować i szkicować. Królowa pokazała nawet Louise niektóre szkice Królowej Wiktorii z Highlands, które są przechowywane w Balmoral.

Forum, Press Association

Forum, Press Association

Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Forum, Press Association

The Sun

The Sun