Wczoraj WHO ogłosiło pandemię koronawirusa na całym świecie. Poza politykami, również gwiazdy apelują do ludzi, aby pozostać w domach. Jak wiemy, gwiazdy mają naprawdę ogromne zaufanie i zasięgi.

Robert Lewandowski o koronawirusie

Anna Lewandowska radzi, jak wzmocnić odporność. Fani DZIĘKUJĄ jej za ten post

Sprawa jest na tyle poważna, że głos zabrał nawet Robert Lewandowski, który raczej nie wypowiada się publicznie na ważne tematy.

Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach – rozpoczął piłkarz.

Podkreśla, że dotyczy to każdego z nas. Apeluje do kibiców i fanów, aby szanować zalecenia, jakie wszyscy dostajemy i pozostać odpowiedzialnym za siebie i innych.

Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach – zaapelował Robert Lewandowski na Instagramie.

Fanka zapytała Anię Lewandowską o płeć dziecka. Trenerka odpowiedziała

Urocza sesja zdjęciowa Roberta Lewandowskiego z Klarą. Widać jej buzię!

View this post on Instagram

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on