Choć walentynki już za nami, Święto Zakochanych to jeden z ulubionych dni wielu celebrytów w związkach, którzy nie tylko mają okazję zaimponować swoim partnerom wzniosłymi i romantycznymi gestami, ale niejednokrotnie pochwalić się światu jak umilili ten dzień swoim drugim połówkom. Wczoraj mieliśmy okazję obserwować prawdziwy wysyp romantycznych wyjazdów, czekoladek, kwiatów, pluszowych misiów czy pełnych miłości wyznań w mediach społecznościowych.

Luksusowa willa Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają w Hiszpanii

Robert Lewandowski obsypał Annę Lewandowską bukietami róż na walentynki

Walentynki świętowano również w domu Lewandowskich, a Robert Lewandowski po raz kolejny udowodnił, że jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale również prawdziwym romantykiem! Nie tylko napisał żonie przepiękne życzenia na Instagramie…

Aniu, jesteś moim życiem i moją motywacją, inspirujesz mnie do wszystkiego, co robię. Jesteś moim wsparciem i siłą. Jesteś najbardziej troskliwą, kochającą osobą i wspaniałą matką dla naszych córek. Uwielbiam patrzeć, jak bardzo angażujesz się w swoją pracę i w swoje pasje. Szczęśliwych Walentynek kochanie.

… Ale również obsypał Anię nie jednym, a pięcioma ogromnymi bukietami czerwonych róż, wśród których Ania zapozowała do zdjęcia. Następnie para wybrała się na romantyczny obiad nad morzem. Trzeba przyznać, Robert ma gest! Która kobieta nie marzy o byciu obsypaną kwiatami przez swojego ukochanego?

Robert Lewandowski zdenerwowany na fanów? „Przestanę Wam podpisywać”

IG: _rl9

IG: annalewandowska

IG: annalewandowska

IG: _rl9

Anna Lewandowska o przeprowadzce do Barcelony. Uświadomiła sobie coś ważnego

Abaca Press / Forum

 Reuters / Forum

Gtres Online / Forum

 The Mega Agency / Forum

Backgrid UK / Forum

 Reuters / Forum