Jeff Goldblum (71 l.) i Geena Davis (68 l.) pojawili się niespodziewanie razem na scenie podczas rozdania nagród Screen Actors Gulid Awards 2024. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że para była małżeństwem w latach 1987-1991 i razem wystąpili w kultowym horrorze „Mucha” niemal 40 lat temu.

Jeff Goldblum z 30 lat młodszą ukochaną

Jeff Goldblum („Jurrasic Park”, „Dzień Niepodległości”), który od lat cieszy się popularnością na Instagramie i Geena Davis („Sok z Żuka”, „Thelma & Louise”), wręczyli najważniejsze wyróżnienie ceremonii, „Wybitną kreację obsady w filmie kinowym”.

Wiesz, jesteśmy zaszczyceni przyznaniem tej nagrody, ponieważ mieliśmy całkiem niezłą obsadę w filmie, Mucha, powiedział Davis o filmie wyreżyserowanym przez Davida Cronenberga.

Jeff Goldblum, Gena Davis

Jeff Goldblum i Geena Davis

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, uznających ten moment za najważniejszy podczas tegorocznego rozdania nagród SAG. Zdobywczyni Oscara, która wycofała się z Hollywood lata temu i wiecznie przystojny Jeff Goldblum byli niegdyś najgorętszą parą w Hollywood.

Jeff Goldblum i Emilie Livingston

Młodsze pokolenie dopiero teraz dowiedziało się, że aktorzy byli kiedyś małżeństwem, co wzbudziło nie lada zainteresowanie. A sama para do dziś mówi o sobie nawzajem w samych superlatywach. Jeff Goldblum w rozmowie z GQ powiedział, że Geena Davis jest po prostu „zniewalająca” i po prostu bardzo łatwo było się w niej zakochać, zaś w 2022 roku aktorka powiedziała, „Nasz związek był radosny. To naprawdę było coś. To był magiczny rozdział w mojego życia”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: