Uczestnicy „Sanatorium miłości” spędzili w Ustroniu kolejny tydzień. Choć to początek programu, to już bardzo się polubili i chętnie spędzają ze sobą czas. Mimo to produkcja przygotowała dla nich zabawy integracyjne, żeby kuracjusze jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie.

Marta Manowska wyznała, że padła ofiarą przemocy psychicznej. Trwało to 5 lat!

„Sanatorium miłości” – smutna historia Waldemara

Był czas na zabawę, ale też na poważne rozmowy. Dwójka uczestników- Waldemar i Iwona zdobyli się na bardzo szczere słowa. Wiele osób nie chciałaby o tak prywatnych sprawach mówić nawet przyjaciołom, a co dopiero przed kamerami. Seniorzy w rozmowie z prowadzącą Martą Manowską (35 l.) zdobyli się na odwagę.

Waldemar wrócił pamięcią do dzieciństwa, którego nie wspomina dobrze. Rodzice oddali go do domu dziecka. Z czasem jednak jego wychowaniem zajęła się babcia i ciotka.

Matka powiedziała, że wolałaby urodzić kamienie niż mnie – powiedział Waldemar. Rodzice byli niedobrzy dla mnie. Oddali mnie – dodał.

Co zaskakujące, Waldemar po latach wybaczył ojcu i wziął go pod swój dach, gdzie spędził resztę życia. Jak przyznał, kontakty z ojcem zmieniły się, kiedy na świat przyszła córka Waldemara, a jego ojciec pokochał wnuczkę.

Gepostet von Sanatorium miłości TVP am Sonntag, 19. Januar 2020

OMG! Marta Manowska poprowadzi najpopularniejszy program w telewizji! Zarobi na nim fortunę!

„Sanatorium miłości” – Iwona o ciążach i dzieciach

Równie przejmującą historią podzieliła się Iwona. Kobieta do dziś z trudem mówi o śmierci męża. W rozmowie z Martą Manowską wyjawiła, że straciła nie tylko jego. Iwona miała dwójkę dzieci. Pierwszy syn urodził się z wadą serca. Chłopiec zmarł, kiedy Iwona była w ciąży z drugim dzieckiem. O śmierci dziecka nie dowiedziała się od razu. Iwona przez trzy miesiące leżała w szpitalu, bo jej ciąża była zagrożona. Rodzina dlatego postanowiła, jak najdłużej trzymać tragiczne wieści w sekrecie, żeby silny stres nie pogorszył stanu zdrowia. Powiedzieli jej na dwa tygodnie przed porodem.

ZOBACZ TEŻ:

Czy Marta Manowska wzoruje się na Małgorzacie Rozenek?

 

Sonda

poll-violet

Blondynka, ruda czy brunetka? W których włosach Marta Manowska wygląda najlepiej?

1
Marta Manowska

Podoba mi się w ciemnych włosach

2
Marta Manowska

Ładnie wyglądała w rudych

3
Marta Manowska

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się jako blondynka

Gepostet von Sanatorium miłości TVP am Sonntag, 19. Januar 2020

„Sanatorium miłości”/fot. Gałązka/AKPA