Sandra Kubicka (25 l.), polska modelka, która mieszka w Miami, uwielbia się wygłupiać w mediach społecznościowych. Nagrywa filmiki na TikToka i na Instagrama. Tym razem pokazała, jak przyrządza kiełbaski w samym bikini i śpiewa do piosenki Enrique Iglesiasa.

Sandra Kubicka tańczy na TikToku: Co za PETARDA

Sandra Kubicka gotuje w bikini

Sandra Kubicka cierpi na zespół policystycznych jajników, przez który jakiś czas temu przybrała na wadze. Gwiazda zaczęła leczenie, prowadzi zdrowy tryb życia i szybko wróciła do dawnej sylwetki. Obecnie jest nawet lepiej – modelka napisała, że schudła podczas kwarantanny.

Podczas tej kwarantanny wykorzystałam czas aby tworzyć dla Was nowy projekt w którym odpowiadam na wszystkie Wasze pytania i zdradzam wszystkie swoje sekrety takie jak np. Jak podczas siedzenia w domu przez 2 miesiące na tyłku z rozmiaru S stałam się rozmiarem XS 🤪 niedługo zdradzę więcej informacji! Na pewno będziecie zadowoleni – napisała.

Nic dziwnego, że Sandra świetnie czuje się w bikini. Pokazała nagranie, na którym przewraca kiełbaski i śpiewa do piosenki Enrique Iglesiasa „Be With You”.

Sandra Kubicka przygotowuje się do zrobienia LICÓWEK i nosi IMPLANTY: „Kaio się ze mnie nabija”

Fani są zachwyceni jej figurą i dystansem do siebie:

  • Uwielbiam Cię 😂😍
  • Laska, ja Cię po prostu KOCHAM! ❤️😂
  • Jak zwykle bezbłędna 😂👌❤
  • Idealna figura🤩tylko pozazdrościć 😉😉