Sandra Kubicka (26 l.) jakiś czas temu przyznała, że cierpi na zespół policystycznych jajników i ze względu na chorobą jej hormony wariują. W krótkim czasie przytyła 17 kilogramów i długo nie mogła poradzić sobie z uciążliwym trądzikiem. Teraz pokazała się bez makijażu i zdradziła, w jaki sposób udało się jej wyprowadzić cerę. Zobaczcie sami.

Sandra Kubicka zmieniła kolor WŁOSÓW: „Jak to nowe włosy zmieniają człowieka”

Sandra Kubicka pozbyła się trądziku

Sandra Kubicka przez długi czas walczyła ze sporymi problemami skórnymi. Trądzik bardzo wpłynął na jej samoocenę. Modelka próbowała różnych sposobów, gdy okazało się – że cierpi na nieuleczalną chorobę PCOS. Kubicka zmieniła nawyki żywieniowe, szybko wróciła do dawnej wagi, ale trądzik pozostał.

Sandra Kubicka o zespole POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW. Pokazała SZOKUJĄCE zdjęcia BEZ MAKIJAŻU

Zdradziła, jak sobie z nim poradziła. Dodała, że to jeszcze nie koniec jej walki o nieskazitelną buzię, ale widać ogromną poprawę.

Popatrzcie jak wyprowadziłam swoją cerę w tak krótkim czasie. Oczywiście to jeszcze nie koniec, trochę przede mną, ale dzisiaj mam zero makijażu i żadnego filtra – napisała modelka.

Sandra Kubicka zdradziła, jak udało się jej wyleczyć trądzik.

Sandra Kubicka zdradziła, jak udało się jej wyleczyć trądzik. Fot.Instagram/sandrakubicka.

Sandrze Kubickiej pomogły zabiegi z wykorzystaniem peelingu laserowego. Do pielęgnacji włączyła również serum z witaminą C, która działa rozjaśniająco.

Modelka zaczęła również przywiązywać większą uwagę do demakijażu i jest fanką wieloetapowego oczyszczania twarzy. Stara się również regularnie myć pędzle, czy gąbeczki do makijażu na których gromadzi się sporo bakterii.

Kolejnym patentem Kubickiej jest częste zmienianie poszewek na poduszki. Sandra najczęściej wybiera te wykonane z satyny.

Trzeba przyznać, że zmiana kondycji jej skóry robi wrażenie.

A Wam, co pomogło na trądzik?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sandra Kubicka dostała bardzo osobiste pytanie o CIĄŻĘ

Sandra Kubicka BOKSUJE jak prawdziwa wojowniczka: „Kobieta rakieta”

Sandra Kubicka imprezuje z przyjacielem Kardashianek

Sandra Kubicka chwali się formą.

Sandra Kubicka, fot. Instagram/sandrakubicka.

Elegancka Sandra Kubicka na imprezie branżowej.

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA.

Sandra Kubicka w białym garniturze.

Sandra Kubicka, fot. Kurnikowski/AKPA.