Sandra Kubicka to modelka polskiego pochodzenia. Piękna blondynka to ucieleśnienie prawdziwego american dream: dziewczyna do niedawna mieszkała w Miami, gdzie pracowała przed obiektywem. Wróciła jednak do Polski i cieszy się sporym gronem fanów wśród rodaków. Zresztą, jak sama wyznała, przez lata mieszkania w Stanach nie nawiązała prawdziwej przyjaźni.

Sandra Kubicka broni Anny Lewandowskiej po wycieku zdjęć paparazzi: „Dramat naprawdę, święte krowy się znalazły”

Sandra Kubicka – Instagram

Sandra jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już 596 tys. użytkowników serwisu, a licznik się nie zatrzymuje. Modelka dzieli się z fanami ciekawostkami, sesjami zdjęciowymi oraz zdradza tricki zdrowego żywienia i odsłania szczegóły życia prywatnego. Szczególnie istotnym elementem jej obecności w sieci jest otwarte mówienie o chorobie, z która musiała się zmierzyć.

Sandra Kubicka – wiek, wzrost, waga

Sandra Kubicka – jak każda modelka – publicznie podaje swoje wymiary. Jak zatem kształtują się cyferki opisujące sylwetkę dziewczyny z rozkładówki amerykańskiego „Playboya”? Wzrost 175 cm, biust 82 cm, talia 61 cm, biodra 86 cm. Waga Sandry pozostaje jej słodką tajemnica, ale biorąc pod uwagę, że nosi rozmiar XS, można śmiało uznać, że słowo „perfekcyjna” opisze ją lepiej niż jakiekolwiek liczby.

Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda jej pielęgnacja twarzy przed ważną sesją zdjęciową (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Sandra Kubicka przyszła na świat w Łodzi 22 stycznia 1995 roku. Jest zodiakalnym wodnikiem. W wieku 13 lat przeniosła się z całą rodziną do Miami. W 2008 roku – za namową mamy – rozpoczęła karierę modelki, którą kontynuuje do dziś. Modelka pojawiała się w magazynach „Treats” i „Playboy”, „Cosmopolitan”, „inStyle” i „Maxim”. Ten ostatni umieścił polską modelkę na liście 100 najgorętszych nazwisk Ameryki. O Sandrze zrobiło się naprawdę głośno, gdy pojawiła się w walentynkowej sesji kultowej marki Victoria’s Secret. Choć nie została „aniołkiem” – z polskich modelek udało się to jedynie Monice Jagciak – to wystarczyło, żeby o Sandrze zrobiło się naprawdę głośno.

Sandra Kubicka wspomina Playboya. „Nie wstydzę się tego”

Sandra Kubicka –  choroba

Sandra Kubicka zmaga się z zespołem policystycznych jajników. Zanim jednak postawiono właściwą diagnozę, modelka musiała zmierzyć się z przykrymi symptomami zawiązanymi z dolegliwością. Sandra znacząco przybrała na wadze, a na jej twarzy pojawił się trądzik. Modelka podkreślała, że bardzo pomocne okazało się wsparcie agentów, którzy zauważyli, że odmienny wygląd nie jest efektem zaniedbania tylko skutkiem poważnego schorzenia. Na swoim Instagramie modelka pokazała twarz podczas przebiegu choroby. Zaznaczyła, że opublikowała zdjęcia ze zmianami na skórze, aby dodać otuchy innym kobietom – z PCOS zmaga się 10-15% populacji.

Sandra Kubicka o zespole POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW. Pokazała SZOKUJĄCE zdjęcia BEZ MAKIJAŻU

Życie z #PCOS ‼️ Bez filtra, bez makijażu.. Na pierwszych zdjęciach ja dzisiaj VS ja rok temu. Boże, co to był za okropny czas. Walczyłam z cera, +17 kilogramami, samooceną, pewnością̨ siebie, praca, życiem prywatnym. Przez tyle miesięcy nie wiedziałam co mi jest. Myślałam, że to koniec mojej kariery modelingowej. Na szczęście mam takich niesamowitych agentów którzy wiedzieli ze to jest coś poważniejszego niż tylko „odpuszczanie” sobie treningów i diety i byli przy moim boku. Potem przyszła diagnoza.. „Masz PCOS” i pamiętam moja odpowiedz „ale co to jest?” Nigdy wcześniej przecież o tym nie słyszałam, skąd to się bierze? Dlaczego ja? Przecież wtedy miałam 24 lata.. co zle zrobiłam? Dlaczego takie drastyczne objawy?? I kolejne emocjonalne miesiące.. Szczerze, nie chce wracać do tamtych dni i pamiętać co wtedy czułam. Ile płakałam, ile się bałam, a co z dziećmi? Czy będę mamą? Dzisiaj czuje się jak nowonarodzona. 🤗 Zmieniłam WSZYSTKO. Dosłownie. Pisze to tutaj, bo mało kobiet mówi publicznie o tych przykrych problemach, a przecież tyle kobiet walczy z tym samym co ja. Wiem, jak to odbija się na naszej psychice. Pamiętajcie, nie jesteście same – napisała Sandra.

Sandra Kubicka miała problemy z cerą

Sandra Kubicka miała problemy z cerą, fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka – Kaio

Gwiazda przez pewien czas była związana z brazylijskim przedsiębiorcą Kaio Alvesem Gonclavesem. Choć para wyglądała na naprawdę szczęśliwą, to relacja nie przetrwała próby czasu, a ich rozstanie stało się jednym z ulubionych tematów plotkarskich portali. Zwłaszcza, że do rozpadu związku doszło tuż przed planowanym ślubem – zakochani zaręczyli się w 2019 roku, natomiast ceremonię planowano na lipiec 2020. Wzorem amerykańskich gwiazd, modelka wydała oświadczenie o rozstaniu. Choć Sandra zapewniała o przyjacielskich relacjach z byłym partnerem, to pojawiły się również przykre wypowiedzi – gwiazda twierdziła, że Kaio miał charakter wiecznego chłopca, ten zaś ogłosił na Instagramie, iż chciał się rozstać z Sandrą już wcześniej, jednak Kubicka miała nalegać na ratowanie związku, a nawet grozić samobójstwem.

Sandra Kubicka komentuje wpis Kaio: Miałam depresję

Sandra Kubicka – perfumy

Sandra Kubicka we współpracy z marką Kontigo stworzyła dwa zapachy: „All day” i „All night”, które weszły na rynek w 2020 roku. Gwiazda sygnowała je nazwiskiem oraz uczestniczyła w procesie tworzenia i komponowania perfum.

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Sandra Kubicka – pies

Kubicka trafiła na łamy kolorowej prasy nie tylko za sprawą burzliwego związku z byłym narzeczonym, ale również za sprawą psa. Jej ówczesna koleżanka i obecna dziewczyna Antka Królikowskiego, Joanna Opozda, podczas wakacji we Włoszech odebrała właścicielom maltretowanego psa. Opieki nad zwierzęciem miała się podjąć modelka, jednak po kilku dniach przekazała go pod opiekę swojej koleżanki, gdyż – jak twierdziła – pies atakował jej suczkę imieniem Lily. O całej sytuacji dowiedziała się Opozda, która postanowiła nagłośnić sprawę. Posypały się oświadczenia oraz wzajemne oskarżenia i dawne przyjaciółki zerwały kontakt.

Aby ratować nadwątlony wizerunek, Kubicka zdecydowała się wystąpić ze wspomnianym psem w jednym z odcinków „Tańca z gwiazdami”. Joanna Opozoda nie zawiodła i tym razem, nie odpuszczając dawnej koleżance słów krytyki. W konflikt zaangażowała się nawet Joanna Krupa. Obecnie obie gwiazdy nie utrzymują kontaktu.

W tanecznym show partnerował jej Wojciech Jeschke. Odpadła w przedostatnim odcinku, zajmując 3. miejsce. Wszystko wskazuje jednak na to, że piękna blondynka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Joanna Opozda zdradziła, jak wygląda jej relacja z Sandrą Kubicką po KONFLIKCIE z psem

Sandra Kubicka na ściance, fot. AKPA

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka na ściance, fot. AKPA

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN", fot. AKPA

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA