Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pod koniec lutego ogłosili rozpad swojego małżeństwa. Choć para była ze sobą przez 17 lat i ma dwoje dzieci, uznali, że nie są w stanie dłużej być ze sobą. Tancerz bardzo mocno przeżywa rozstanie z Katarzyną i nie jest to dla niego łatwy czas. Po rozstaniu stał się wyjątkowo aktywny i szczery na swoim Instagramie, nie ukrywa tego, jak przechodzi rozwód, a nawet tego, że musiał udać się na terapię.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel unikają się jak ognia. Tak przekazują sobie dzieci?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel walczą o majątek?

Marcin Hakiel po rozstaniu stał się też bardzo otwarty dla mediów i chętnie udziela wywiadów: jeden z jego pierwszych i najgłośniejszych był w „Mieście kobiet” na TVN Style. Wówczas zdradził, że Katarzyna Cichopek poprosiła o więcej wolności i okazało się, że „ta wolność ma imię”.

Wniosek o rozwód wpłynął już do sądu, ale teraz jak wynika z publikacji „Super Expressu” parę czeka walka o pieniądze. Podobno gwiazda TVP nawet zatrudniła nowego prawnika, aby pomógł jej uregulować te kwestie.

Tak Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Marcina Hakiela

Z doniesień „Super Expressu” wynika, że mieli małżeńską wspólnotę majątkową, a tancerz prowadził działalność gospodarczą „Marcin Hakiel Akademia Tańca, Hat Hakiel”, którą miał jeszcze przed ślubem. Cichopek podobno wystawiała na firmę męża wiele faktur i umów na działania artystyczne i reklamowe:

W jego statusie przedsiębiorcy widnieje, m.in. działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych, sprzedaż nagrań dźwiękowych i audiowizualnych, sprzedaż książek, sprzedaż gazet, a jak wiadomo Kasia wydała kilka poradników i różnych gazetek z płytami. Artystka wielokrotnie zdradzała w wywiadach, że to Marcin zajmuje się pieniędzmi w rodzinie. Zresztą był jej menadżerem – czytamy w „Super Expressie”.

Według tabloidu gwiazda TVP rejestrując firmę o nazwie „Katarzyna Cichopek-Hakiel”, przejęła ponad 80 proc. tego, czym do tej pory zajmowała się firma męża. 

Katarzyna Cichopek utrzymywała męża?

Po tych doniesieniach w mediach skontaktowała się z nami managerka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak. Wprost nam powiedziała, że aktorka 2 kwietnia 2022 roku założyła własną działalność gospodarczą, aby uniezależnić się od prawie byłego już męża, a co za tym idzie, tancerz został odcięty od dużej sumy środków na koncie:

Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem zostały dawno ustalone. W tej kwestii nic się nie zmieniło – zapewnia Aldona Wleklak.

Twierdzi, że wszystkie pieniądze Katarzyny Cichopek szły na konto firmy Marcina Hakiela, a to „był jego główny zarobek”.

Od 1 kwietnia odcięło mu sporo zarobków, a zapewne była to większa część jego zarobków, teraz stracił, próbuje zyskać popularność i odrobić swoje straty – uważa agentka Cichopek, Aldona Wleklak.

Cichopek zmieniła prawnika. Szykują się na wojnę z Hakielem?

Dodaje, że Kasia go cały czas wspierała, kiedy byli razem i chciała, żeby mu dobrze szło, a teraz jej się tak odwdzięcza:

Będąc z nią w małżeństwie, sporo zarobił, teraz dostał mieszkanie i jeszcze ciągnie. Nie ma klasy i cały czas udziela wywiadów – zdradza nam managerka gwiazdy.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel fot. Baranowski/AKPA

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel Fot. Kurnikowski/AKPA