Selena Gomez (28 l.) zdradziła, że bardzo lubi gotować – chociaż nie zawsze wszystko wychodzi zgodnie z jej planem. Gomez wie, że gotowanie to wielka improwizacja i postanowiła wystąpić w programie kulinarnym, w którym będzie pokazywać – co pysznego przygotuje. Sel już poczyniła pewne kroki, i pokazała, jak wygląda jej lodówka. Jednej rzeczy jest u niej pod dostatkiem. Domyślacie się, co to może być?

Selena Gomez tłumaczy, dlaczego MILCZY na Instagramie

Selena Gomez poprowadzi program kulinarny

Selena Gomez w czasie pandemii koronawirusa chętnie pokazywała na Instagramie, jak spędza czas w domu. Okazuje się, że Sel robiła to, co większość z nas – czyli przesiadywała w kuchni. Gomez zdradziła, że bardzo lubi gotować dla siebie i bliskich, dlatego postanowiła wziąć udział w programie kulinarnym. Już poczyniła pewne przygotowania i zaopatrzyła swoją lodówkę.

Selena Gomez pokazała, jak gotuje w swojej KUCHNI

Gomez zamieniła studio nagrań na domową kuchnię, a w nowym serialu HBO Max „Selena + Chef”, będzie pokazywać swoje zmagania z różnymi potrawami. Sel zabawnie przyznała, że „nie jest najlepszą kucharką” – tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak jej będzie szło.

View this post on Instagram

Fridge & Freezer Tour

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Sel pokazała lodówkę wypełnioną po brzegi – nie zabrakło napojów, owoców i warzyw. Jednej rzeczy Gomez ma pod dostatkiem – Selena uwielbia lody i wypełniła nimi całą zamrażalnię.

Selena Gomez na livie z Miley Cyrus ujawniła intymny szczegół na temat swojego zdrowia psychicznego

Nie trudno zauważyć, że lodówka Seleny wygląda… bardzo zwyczajnie. Porównując to ze spiżarką i ogromną lodówką Kim Kardashian, która wygląda jak sklep – lodówka Gomez wygląda przystępniej.

SPADNIESZ Z KRZESŁA, gdy zobaczysz, jak wyglądają LODÓWKI i SPIŻARNIE Kim Kardashian

Na jej profilu ukazał się zwiastun nowego serialu, z gwiazdą w roli głównej. Gomez przyznała, że uwielbia jeść, jednak gorzej jej idzie z przygotowywaniem posiłków. Dlatego w każdym odcinku będzie zapraszać uznanych szefów kuchni, od których dowie się, jak smacznie i zdrowo gotować.

Nie obyło się bez drobnych wpadek jak… spalenie omleta, czy płonące szparagi – ale widać, że Gomez się przykłada do tego co robi.

 

Jesteście ciekawi jak Selena radzi sobie w kuchni?

A Wy, lubicie gotować?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez pokazała zdjęcia z 28. urodzin – miała na sobie ZŁOTĄ kreację

Justin Bieber został oskarżony o molestowanie. Udowodnił, że w tym czasie spędzał czas z Seleną Gomez

Selena Gomez w najmodniejszych spodniach tego sezonu, typu tie dye (FOTO)

Selena Gomez na ściance

Selena Gomez/fot. Forum.

Selena Gomez przyłapana na ulicach Nowego Jorku.

Selena Gomez/fot. Forum.

Selena Gomez w czarnej stylizacji opuszcza swój dom.

Selena Gomez, fot.Forum/Backgrid USA.