Selena Gomez (27 l.) od kiedy zerwała z Justinem Bieberem wpadła w pechowy ciąg wydarzeń. Gwiazda przez długi czas nie mogła się pozbierać, miała problem natury psychicznej a także ciężko zachorowała. Niedawno Gomez wydała najnowszy singiel, wydaje się być spokojniejsza i pewna siebie. Gwiazda postanowiła wesprzeć przyjaciółkę Taylor Swift w publicznej walce z Scooterem Braunem – managerem gwiazd, który wykupił za 300 milionów dolarów wytwórnię Big Machine Records, w której od lat nagrywała Swift.

Taylor Swift rozpętała wielką aferę w Hollywood. Demi Lovato w końcu miała okazję dopiec byłej przyjaciółce

Selena Gomez w ostrych słowach wspiera Taylor Swift w walce z Scooterem Braunem

Publiczna walka pomiędzy Swift a Scooterem toczy się o wielką stawkę. Taylor nie ukrywała, że jest załamana tym, że Braun wykupił wytwórnię Big Machine Records, dla której wokalistka nagrała sześć swoich albumów. Teraz Tay zdradziła, że nie może nawet śpiewać swoich starych przebojów w telewizji. Wszystko przez prawa do utworów, o które tak zaciekle walczy. Selena Gomez postanowiła zabrać głos i pokazać Taylor, że ta może na nią liczyć.

Gwiazda w niewybrednych słowach opisała, że cała sytuacja ją brzydzi i jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Nie szczędziła przy tym pochwalnych słów w stronę Taylor, która w show-biznesie od lat uchodziła za konfliktową osobę. Sel wytłumaczyła, że w jej oczach Swift jest artystką, która nie pozwala wejść sobie na głowę.

Moje serce jest teraz tak ciężkie – napisała. To sprawia, że ​​czuje się chora i bardzo zła. To chciwość, manipulacja i moc. Nie ma serca ani myśli o kimkolwiek innym. Bez szacunku dla słów, które moja przyjaciółka napisała, kiedy miała 14 lat, tworząc w swojej sypialni. Okradłeś i zmiażdżyłeś jedną z najlepszych autorek piosenek naszych czasów … – pisała wstrząśnięta Selena  

Patrząc wstecz na 13-letnią przyjaźń z Swift, Gomez nazwała gwiazdę „najbardziej oddaną, nieustraszoną, zadziorną, najsilniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek znała”. Wygląda na to, że Sel jest prawdziwą przyjaciółką.

Selena Gomez

Taylor Swift

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Fot.FORUM/Backgrid USA

Selena dobrze zrobiła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justin Bieber PRZEPROSIŁ Taylor Swift po latach; pisze jednak, że jej zachowanie nie jest fair

Taylor Swift znów ATAKUJE Kim Kardashian; celebrytka jest zszokowana jej słowami

Selena Gomez poszła do chłopaka z siatką pełną zakupów; co w niej było? (ZDJĘCIA)

Selena Gomez

Fot.FORUM/Backgrid USA

Selena Gomez

Fot.FORUM/Backgrid USA

Taylor Swift Taylor Swift