Sonia i Maja Bohosiewicz to jedne z najbardziej znanych sióstr polskiego show-biznesu, które dzieli 15 lat różnicy. Mimo tak dużej różnicy zawsze miały ze sobą bardzo dobre relacje i traktują się jak przyjaciółki. Ich więź dodatkowo się wzmocniła, gdy w wieku 16-lat Maja wprowadziła się do starszej siostry i od tamtej pory były nierozłączne. Jak przyznawały w wielu wywiadach, nigdy w życiu się nie pokłóciły. Chociaż dziś każda z nich ma swoją własną rodzinę, nadal trzymają się razem i wspierają w ważnych momentach.

Maja Bohosiewicz po latach zdradza, dlaczego odcinała się od siostry

Sonia Bohosiewicz odpowiada czy jest biologiczną matką Mai Bohosiewicz!

Jakiś czas temu Sonia Bohosiewicz zorganizowała na Instagramie serię pytań w formie „prawda lub fałsz”, dzięki którym mogła rozwiać pojawiające się wokół niej spekulacje. A tych nie brakuje!

Jak się okazuje od dłuższego czasu aktorkę prześladują plotki, jakoby była biologiczną matką swojej siostry Mai. Plotki dodatkowo podżegał fakt, że dwa lata temu Maja Bohosiewicz szczyciła się na Instagramie tym, że czyta poradnik pod tytułem „Wyrosnąć z DDA. Wsparcie dla dorosłych córek alkoholików”. Post szybko zniknął z social mediów Bohosiewicz, jednak internauci dalej doszukiwali się teorii spiskowych o rodzinie i dzieciństwie sióstr.

Plotka zaczęła nabierać rozmiarów miejskiej legendy, którą internauci „szepczą” między sobą: „Sonia chyba jest jej mamą, nie siostrą. Słyszałam o tym już dawno” – pisali niektórzy.

Ostatecznie wątpliwości postanowiła rozwiać sama Sonia i odpowiedziała publicznie na nurtujące fanów pytanie: „Czy to prawda, że Maja jest twoją córką?”. Jej odpowiedź była krótka:

Fałsz! Ani Maja ani Mateusz. Są moim rodzeństwem i naszego brata Łukasza. Jest nas czworo – odpowiedziała aktorka.

Czy to wystarczy, by tę teorię włożyć między bajki?

Sonia Bohosiewicz pokazała swój TŁUSZCZYK na brzuchu. Fani: „Jesteś mega wyluzowana babeczka”

Maja Bohosiewicz w kapeluszu na ściance.

scena z: Maja Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja Bohosiewicz w jesiennej stylizacji.

Maja Bohosiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA.

maja-bohosiewiczi3

Maja Bohosiewicz w seksownej stylziacji na imprezie branżowej.

Maja Bohosiewicz, fot. Podlewski/AKPA.