Bycie gwiazdą ma swoje blaski i cienie. Rozpoznawalność sprawia, że ma się dużo fanów, jednak w skrajnych przypadkach uwielbienie danej gwiazdy przeradza się w obsesję. I tak też się stało w przypadku Kylie Jenner.

Kylie Jenner ofiarą stalkerów

Królową make-upu od pewnego czasu zmaga się ze stalkerami. Tylko w zeszłym miesiącu jeden z nich przyszedł do niej do domu uzbrojony w kwiaty i próbował się jej oświadczyć, niestety pomylił dom i zapukał do jej sąsiadów. Sąsiedzi oczywiście zawiadomili policję.

Wyciekła okładka z Kylie Jenner i Travisem Scottem, która nie miała ujrzeć światła dziennego!

W niedziele wieczorem do jej domu próbował się włamać kolejny obsesyjny fan. Jrue Mesganowi zostały już postawione zarzuty w czerwcu, bowiem psychofan wielokrotnie przychodził do Kylie. Jednak teraz gdy Jenner spodziewa się drugiego dziecka jest szczególnie wyczulona na obecność intruzów.

Kylie Jenner już wie, jak zarabiać na swoim dziecku. Zobaczcie, co wymyśliła

Jak podaje portal TMZ Mesgan pomimo orzeczonego przez sąd zakazu zbliżania przyszedł pod jej ekskluzywną posiadłość i  zadzwonił do furtki. Ochroniarz Jenner wezwał policję, a ta w trybie natychmiastowym aresztowała intruza.

Paris Jackson ma stalkera! Groził jej STRZELBĄ!

Psycho-fan ponownie za złamanie zakazu sądowego pozostaje w areszcie za kaucją w wysokości 20.000 dolarów. Stanie również ponownie przed sądem.

 

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum