Kilka miesięcy temu media obiegła wieść o rozwodzie Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Jak podawał portal TMZ, jej partner po pięciu latach małżeństwa złożył w Los Angeles dokumenty rozwodowe, z datą separacji wystawioną na 2 stycznia 2023 roku. Przedsiębiorca zastrzegł również, że nie chce płacić Joannie Krupie alimentów. Czy para ostatecznie się rozwiodła?

Joanna Krupa o wymarzonym partnerze: „Szukam kogoś, kto będzie na mnie WYDAWAŁ”

Joanna Krupa po sfinalizowaniu rozwodu z Douglasem Nunesem?

Joanna Krupa pokazała byłemu mężowi Douglasowi Nunesowi, co stracił. W sobotę wieczorem w West Hollywood wyszła w seksownym stroju. Na swoim Instagram stories pokazała grupę znajomych, z którymi świętuje w restauracji. Wśród nich znalazła się również znana z 7. edycji „Top Model” Żaklina Ta Dinh.

Joanna Krupa gotowa na NOWĄ miłość? Jest komentarz gwiazdy po rozstaniu

Jak podają zagraniczne media, rozwód 44-letniej modelki został sfinalizowany w tym tygodniu. Joanna w Hollywood zaprezentowała się w koronkowym, prześwitującym czarnym body w połączeniu z czarną spódnicą w kwiaty. Asymetryczna spódnica miała wielokolorowy nadruk w inspirowanej jesienią palecie i marszczony dół, który odsłaniał jej długie nogi. Stylizację dopełniła parą czarnych szpilek bez palców.

Karolina Pisarek rozstała się z Leitner. Joanna Krupa ujawnia: „Mówiłam Karolince, żeby uważała”

fot. Backgrid USA / Forum

Joanna Krupa; fot. BACKGRID / Forum