Marzena Rogalska (50 l.) opublikowała na swoim Instagramowym profilu zdjęcie z młodości. Dziennikarka dopiero zaczynała swoją karierę, ale trzeba przyznać – że uśmiech do tej pory ma ten sam. Bardzo się zmieniła?

Marzena Rogalska na najnowszym zdjęciu wygląda jak NASTOLATKA: „Myślałam, że to Aga Woźniak-Starak”

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z młodości

Ostatnio pisaliśmy o sporej metamorfozie Marzeny Rogalskiej, którą fani porównali do Agnieszki Woźniak-Starak. Teraz dziennikarka postanowiła wrócić do korzeni i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z czasów młodości, gdy dopiero zaczynała swoją karierę.

Marzena Rogalska jest zakochana! Przyjaciółka zdradziła Rewii, że 49-letnia dziennikarka znalazła miłość

Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci. Znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może. (…) To były bardzo kulturalne czasy – zaczęła dziennikarka.

Marzena pracę w zawodzie zaczynała od stacji radiowej. Postanowiła przybliżać fanów historię tego zdjęcia.

Po najstarszym wspaniałym Kinie Wanda nie ma już śladu, jest za to spożywczak, obiecałam sobie, że choćbym przymierała głodem i byłby to jedyny dostępny sklep, nie wejdę… To mój osobisty bunt po tym jak nie zdołano uratować kina i serce mi pękło. Wracając do zdjęcia – jesteśmy właśnie w kinie Wanda, po co, na co, który to rok?.

Dziennikarka zdradziła, że w tamtych czasach ubierała się w lumpeksach a obok niej można zauważyć kolegę po fachu, Daniela, z którym współpracuje do dzisiaj.

Rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty. Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS – taka to historia!

View this post on Instagram

Wczoraj wieczorem to zdjęcie pojawiło się w sieci…znalazł je i wrzucił mój kolega z dawnych krakowskich lat, kiedyśmy oboje pracowali w tamtejszych stacjach radiowych. Danielu, dziękuję, nie jestem w stanie opisać wzruszenia, które mnie trzyma i do tej pory puścić nie może❤️❤️❤️ I masz rację, tak, to były bardzo kulturalne czasy… Po najstarszym wspaniałym Kinie Wanda nie ma już śladu, jest za to spożywczak, obiecałam sobie, że choćbym przymierała głodem i byłby to jedyny dostępny sklep, nie wejdę… To mój osobisty bunt po tym jak nie zdołano uratować kina i serce mi pękło… Boję się myśleć, że podobny los czeka najstarsze kino w Warszawie czyli Atlantic… A wracając do zdjęcia – jesteśmy właśnie w kinie Wanda, po co, na co, który to rok?… Opis @mrdanielkossak znajdziecie obok na screenie z jego postu. Dodam jeszcze, że rozpoznałam na sobie kurteczkę wygrzebaną w lumpeksie a Daniel elegancko prezentuje się w deczko za dużej marynarce taty, no i uśmiech mam jeszcze bez ingerencji ortodonty 😁 Ale wiecie co, patrzę na nas i uważam, że jesteśmy cudni! I jestem dumna, że ten facet obok to teraz mój kolega z BBC NEWS – taka to historia!💪🔥❤️ . . . #archiwum #archiwumżycia #kraków #kinowanda #krystynajanda #reporterzy #danielkossak #marzenarogalska #piękniimłodzi #dziękuję

A post shared by Marzena Rogalska (@marzena_rogalska) on

Sonda

poll-violet
1
Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora

2
Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny

3
Tamara Gonzales Perea iRobert El Gendy

Tamara Gonzales Perea i Robert El Gendy

4
Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska

Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki

5
Marzena Rogalska, Tomasz Kammel

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

Marzena Rogalska na początku kariery dziennikarskiej

Marzena zapozowała w zamszowej kurtce i można zauważyć, że włosy dziennikarki wyglądały inaczej, niż teraz. Rogalska była posiadaczką długich i prostych jak druty, blond włosów. Mimo upływu lat dziennikarka aż tak bardzo się nie zmieniła. Uśmiech do tej pory pozostał ten sam.

Fani w komentarzach przyznali, że Rogalska od początku odznaczała się charyzmą a przy tym była bardzo pozytywną osobą. Internautów zachwyciły długie włosy dziennikarki.

To jest rewelacja!

Promienna, charakterna dziewczyna i te włosy.

Taka Dziewczyneczka.

Ten uśmiech, Pani Marzenko, niech nigdy Pani nie opuszcza.

Pani Marzenka była i jest przepiękna – czytamy pod zdjęciem.

A Wy, jak uważacie – Marzena bardzo się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Konkurs z programem „Pytanie na Śniadanie” – wygraj słuchawki JBL, Mi Smart Band 4 i powerbank!

PALCE LIZAĆ! Najlepsze przepisy na śniadania według kucharzy programu „Pytanie na Śniadanie”

Kammel i Rogalska też odejdą z Pytania na śniadanie? TVP odpowiada

Marzena Roglaska w czerwonym kombinezonie.

Marzena Rogalska, fot. Podlewski/AKPA.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel na ściance.

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Marzena Rogalska wychodzi ze studia TVP.

Marzena Rogalska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.