W „Tańcu z gwiazdami” zostało już tylko pięć par. W tym odcinku musieli zaprezentować aż dwa występy. Jak poszło uczestnikom? Kto odpadł z programu?

Taniec z gwiazdami: Juras zatańczył z dziewczyną, a Oliwia Bieniuk z bratem. Uczestniczka, która odpadła zalała się łzami!

6. odcinek 12. edycji „Tańca z gwiazdami”

W pierwszej części programu uczestnicy tańczyli do piosenek Abby, które wylosowali w poprzednim odcinku.

Na początek oglądaliśmy taniec Kajry i Rafała Maseraka. Para jak zwykle poradziła sobie świetnie pokazując tango do piosenki „Voulez-Vous”. Otrzymali 34 punkty. Później zatańczyli rumbę i zdobyli cztery dziesiątki!

Jeśli ludzie na weselach tańczyliby tak, jak wy, to od dziś grałbym same wesela – zażartował Andrzej Piaseczny.

Później na scenie pojawili się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Niestety, poradzili sobie najgorzej ze wszystkich par. Tańczyli swinga do piosenki „Honey, Honey” i zostali ocenieni na 23 punkty.

Tu nie było swingu – oceniła Iwona Pavlović.

Później udało im się poprawić wynik jedynie o jeden punkt. Michał Bartkiewicz wyznał, że Oliwia bardzo stresuje się przed występami.

Taniec z gwiazdami: Wzruszające słowa brata Oliwii Bieniuk. Kto już nie zatańczy?

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz poradzili sobie doskonale w obu rundach. W pierwszej tańczyli pasodoble do utworu „Gimme! Gimme! Gimme!”. Zdobyli 36 punktów, a w drugiej rundzie max – czyli 40!

Wewnętrznie jestem fajterem i te nasze wysokie noty to nie jest talent, to ciężka praca – wyznał Piotr.

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła tańczyli do największego przeboju zespołu Abba, czyli „Mamma Mia!”. Otrzymali 25 punktów. W drugiej rundzie poradzili sobie znacznie lepiej i zdobyli aż 33 punkty.

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke pierwszy taniec zaprezentowali do piosenki „Dancing Queen”, chociaż celebrytka przyznała, że zawsze podpierała ściany.

Nigdy nie byłam „Dancing Queen”, zawsze podpierałam ściany. Kiedyś podszedł do mnie kolega i powiedział, że jestem tak brzydka, że zawsze je będę podpierać…

Zdobyli 25 punktów za sambę. W drugiej rundzie jednak zachwycili jurorów – tańczyli fokstrota.

Po raz pierwszy czułam, że masz większą świadomość swojego ciała i to był twój najlepszy występ – powiedziała Iwona Pavlović.

Otrzymali aż 36 punktów.

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk najgorzej oceniona przez jury. Kto odpadł z programu?

Z programem pożegnali się Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła. Zagrożeni byli również doskonale tańczący Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak. Sam Krzysztof Ibisz powiedział, że to szokujący wynik… A Wy co o tym myślicie?

Paulina Sykut-Jeżyna fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oliwia Bieniuk fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Hanna Żudziewicz fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz fot. AKPA

fot. AKPA

Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła fot. AKPA

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke fot. AKPA

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz fot. AKPA

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kajra i Rafał Maserak fot. Jacek Kurnikowski/AKPA