Niedawno wystartowała 7. edycja programu „Rolnik szuka żony”. To dopiero kilka odcinków, a już jeden z uczestników – 31-letni Maciej, został okrzyknięty najprzystojniejszym uczestnikiem tej edycji. Czy to miano może odebrać mu 38-letni Paweł, który w przeszłości w jednym z programów pokazał umięśnione ciało?

Zaskakujący wpis Małgosi z „Rolnika” o ludziach z nadwagą. „Nie rozumiem, jak potrafią się ubrać”

Paweł Bodzianny z „Rolnika…” był w show Polsatu

Paweł, który mieszka w województwie dolnośląskim bardzo lubi podróże, interesuje się sportem – trenował lekkoatletykę, codziennie biega, bierze udział w maratonach. Ma nadzieję, że dzięki programowi TVP uda mu się znaleźć partnerkę i założyć rodzinę – Paweł chciałby mieć trójkę dzieci.

Zanim jednak zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony” wziął udział w innej produkcji telewizyjnej. Trzy lata temu był uczestnikiem programu „Wyspa Przetrwania”, gdzie sprawdzał swoją siłę fizyczną i psychiczną. W show, w którym miał ksywkę farmer zajął 6. miejsce. Dzięki programowi udało mu się także schudnąć 8 kilogramów!

Kojarzycie go z telewizji?

View this post on Instagram

Paweł ma 38 lat i jest hoduje dość nietypowe krowy. Kiedy szukając pomysłu na życie podróżował po świecie, zawędrował do Danii – zobaczył tam na pastwisku stado krów szkockich. Od tamtej pory zaczął zgłębiać wiedzę o tej rasie, wrócił do Polski, założył hodowlę i okazało się, że jest to całkiem dobry pomysł na biznes. Paweł mieszka w województwie dolnośląskim, jego rodzice prowadzą zajazd, jeden z jego braci właśnie szykuje się do ślubu, a drugi jest w podróży dookoła świata. Paweł twierdzi, że jest introwertykiem, ale ma wielu dobrych znajomych i stara się pielęgnować te relacje. Interesuje się sportem, sam trenował lekkoatletykę, codziennie biega, bierze udział w maratonach. Nieobca jest mu też telewizja – swego czasu był uczestnikiem programu „Wyspa Przetrwania” Jego mocną stroną jest niewątpliwie ambicja, konsekwencja w dążeniu do celu i rzadka umiejętność doceniania wszystkiego, co ma. Paweł planuje budowę domu i chciałby założyć już rodzinę (a także mieć trójkę dzieci). Zależy mu też, aby jego przyszła wybranka była od niego młodsza lub w podobnym wieku. Powinna mieć też własne pasje, ale miło by mu było, gdyby interesowała się tym, co on robi i od czasu do czasu zechciała mu w tym pomóc. Ideał to szczupła, pełna pozytywnej energii wysportowana i szczera dziewczyna, gotowa na przeprowadzkę do niego. Paweł uważa, że oczywiście łatwiej byłoby związać się z kobieta z czystą kartą, ale każdy ma u niego szansę – przeszłość partnerki niczego nie przesądza. Widzisz się u boku Pawła? Pora wysłać zgłoszenie… Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Paweł”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

ZOBACZ TEŻ:

Oto najprzystojniejszy uczestnik 7 edycji „Rolnik szuka żony”? „Ma w sobie to coś”

Pamiętacie Agatę z „Rolnik szuka żony 6”? Jest nie do poznania – postawiła na totalną metamorfozę