Na początku maja media obiegła druzgocąca wieść – Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzić programu „Nasz nowy dom”. Dziennikarka za pośrednictwem Instagrama, osobiście poinformowała fanów i media, że rozstaje się z programem, podkreślając, że nie jest to jej decyzja, a zmiany zarządził Edward Miszczak.

TeleKamery 2023: „Nasz nowy dom” ze statuetką, ale… ani słowa o Katarzynie Dowbor!

TeleKamery 2023: „Nasz nowy dom” z nagrodą. Nie wspomniano ani słowem o Katarzynie Dowbor

W czwartek 25 maja 2023 roku odbyła się gala i 26. rozdanie TeleKamer, uznawanych za jedne z najważniejszych nagród telewizyjnych w Polsce. Wśród nagrodzonych statuetkami znaleźli się m.in Agata Załęcka i Andrzej Młynarczyk z nagrodą w kategorii „Aktor / aktorka”, Wojciech Bojanowski w kategorii „Informacje / publicystyka” czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kategorii „Pezenter / prowadzący / gospodarz show”.

Nagrodę w kategorii „program rozrywkowy/reality show” zdobył również program „Nasz nowy dom”, a statuetkę na scenie warszawskiego Teatru Capitol odebrali producenci show. Niestety, ku ogromnemu zaskoczeniu i rozczarowaniu fanów, ze sceny nie padło ani jedno słowo podziękowania dla Katarzyny Dowbor, która od zawsze była uważana za serce programu. W przemówieniu podziękowano widzom oraz ekipie realizacyjnej za wsparcie, wspomniano również o dotychczasowych 300 odcinkach show oraz kolejnych wyzwaniach, które stoją przed programem. Jednak również tu zabrakło jakiejkolwiek wzmianki o Dowbor, jej zwolnieniu czy nowej prowadzącej.

Katarzyna Dowbor komentuje swój „straszny stan zdrowia”

Internauci wściekli za pominięcie Katarzyny Dowbor na TeleKamerach

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać – pod instagramowym postem programu „Nasz nowy dom”, w którym pochwalono się nagrodą, rozpętała się prawdziwa burza w komentarzach:

Najlepszy program ale z panią Dowbor.

 

Serdeczne gratulacje dla całej Ekipy Nasz Nowy Dom, a w szczególności dla Pani Kasi Dowbor, o której na gali nikt nawet się nie zająknął. Po dziesięciu latach prowadzenia programu i wielkiej sympatii widzów!!! Bezczelność!!!

 

To sukces Kasi Dowborowo niewdzięcznicy

 

Najlepsza Nagroda i ostatnia! za to, że pozbyliscie się najlepszej prowadzącej. Gratulacje dla całej ekipy Nasz Nowy Dom i Pani Katarzyny Dowbor

 

Gratulacje dla Pani Katarzyny Dowbor! Bez niej nie byłoby tej nagrody

 

Ta nagroda będzie ostatnia bo napewno straci na oglądalności przez głupie decyzję Miszczaka niszczyciela.

 

Redakcjo Nasz Nowy Dom!!! To Pani Katarzyna stworzyła wraz z ekipą wyjątkowy klimat tego programu. Klimaty to ludzie. Żegnam ten program wraz z odejściem Pani Katarzyny Dowbór.

 

Pani Kasiu ta nagroda dla pani

 

Nagrodę powinna odebrać @katarzyna_dowbor_official i tyle w temacie.

 

Spokojnie, bez Kasi Dowbor więcej tej nagrody nie dostaniecie

 

Mam nadzieję że ludzie zapomną o tym programie i nie będą go oglądać, tak jak wy nie powiedzieliście nic o p.Kasi, nie podziękowaliście jej

Poprosiliśmy Katarzynę Dowbor o komentarz w tej sprawie, jednak jak dotąd nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Ela Romanowska o zastąpieniu Katarzyny Dowbor: „PRZERAŻA MNIE TO”

pasekkozak