Przed nami wielki finał trzeciej edycji „The Voice Kids”. Ostateczne starcie już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Na scenie zaprezentuje się dziewięcioro finalistów, po trzech z każdej drużyny. W programie zobaczymy nie tylko ich występy.

Tego 13-latka nazwano objawieniem „The Voice Kids”. Zostanie nową gwiazdą?

„The Voice Kids” – kiedy finał?

W sobotę (22/02) o godzinie 20:00 zobaczymy finał „The Voice Kids”. W pierwszym etapie na scenie zaprezentuje się troje uczestników z drużyny każdego trenera. Po występach Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybiorą jedną osobę, która przejdzie do drugiego i ostatecznego starcia. Troje uczestników zaśpiewa utwór solo, duet ze swoim trenerem oraz zaprezentuje swój singiel.

O tym, kto zwycięży program zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Zwycięzca otrzyma tytuł Najlepszego Głosu w Polsce 3. edycji „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych.

Dawid Kwiatkowski w CKM zdradził, jak wyglądał jego PIERWSZY RAZ

W programie pojawią się także goście, którzy na swoim koncie mają udział w muzycznym show. Na scenie pojawi się Viki Gabor – zwyciężczyni 2. edycji programu, Alicja Szemplińska – zwyciężczyni 10. edycji „The Voice of Poland”, zespół 4Dreamers, który tworzą uczestnicy pierwszej edycji „The Voice Kids”. Zaśpiewają także zagraniczne gwiazdy – brytyjski zespół New Hope Club oraz fiński wokalista Isac Elliot.

„The Voice Kids” – kto w finale? kim są uczestnicy?

Drużyna Cleo: 

  • Natalia Kawalec ma 15 lat. Urodziła się i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Natalia bardzo dobrze znana jest Polonii w Chicago z występów na różnego rodzaju uroczystościach. Nastolatka sama komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Akompaniuje sobie też często na fortepianie. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania, z muzyką też wiąże swoją przyszłość.
  • Szymon Lubicki to jedenastoletni wulkan energii. Wokalny talent odziedziczył po mamie. Chłopiec doskonale radzi sobie także w kuchni, lubi piec i gotować. W wolnych chwilach Szymon uwielbia jeździć na hulajnodze.
  • Wiktoria Zwolińska to czternastoletnia romantyczka z Krakowa. Jest typem marzycielki, która uwielbia oglądać zachody słońca. Scena to według Wiktorii miejsce do przekazywania emocji. Coraz częściej tworzy własne teksty. Wiktoria posiada niezwykłą umiejętność słuchania ludzi. Niejednokrotnie zdarzało jej się doradzać swoim koleżankom, także w sprawach sercowych. Wiktoria chciałaby zostać psychologiem.

Dawid Kwiatkowski jest milionerem! Szokujące, ile zarabia 22-letni wokalista

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego:

  • Anastazja Maciąg to czternastoletnia Olsztynianka. Śpiewa odkąd była dzieckiem. Pierwszych piosenek uczył ją tata. Chociaż dziś już taty nie ma, pasja do muzyki w Anastazji pozostała. Mama robi wszystko, aby córka nie przestawała śpiewać, dla Nastki stworzyła nawet małe studio w piwnicy.
  • Ala Tracz to pełna energii dziewięciolatka ze Stojeszyna Pierwszego. W domu zgłębia tajniki gimnastyki artystycznej, ćwicząc w nieskończoność mostki, szpagaty i gwiazdy. Zdolna akrobatka i… fanka zupy pomidorowej, ceni sobie towarzystwo. W programie wzięła też udział jej starsza siostra Ola.
  • Marcin Maciejczak to trzynastolatek z Bartochowa koło Sieradza. Prawdziwy artysta. Nie tylko śpiewa, ale też nagrywa i montuje swoje teledyski. Marcin nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach.

Co za metamorfoza! Baron w MAKIJAŻU i innej fryzurze niż zwykle

Drużyna Tomsona i Barona:

  • Hania Sztachańska ma 13 lat i mieszka w Rokietnicy. Jest uczennicą szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Pierwszą miłością Hani jest śpiew. Uwielbia też sport i adrenalinę. Kiedy miała 10 lat skoczyła ze spadochronem. Hania lubi też gotować, ale teraz stawia na śpiew!
  • Ewelina Kozub ma 13 lat i mieszka z rodziną w Lubomiu. Śpiew to jej wielka miłość, ale to nie jedyna jej pasja. Ewelina marzy o własnym programie telewizyjnym, w którym prezentowałaby i testowała różne gadżety.
  • Ola Gwazdacz to jedenastolatka z Dzierzgonia. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Energetyczna i zawsze uśmiechnięta. Ma liczne rodzeństwo, z którym świetnie dogaduje się mimo dużej różnicy wieku. Ola bardzo lubi jeździć na rolkach.

ZOBACZ TEŻ:

4-letnia córka Iwony Węgrowskiej jest już małą piosenkarką: Mamo, ja chcę do The Voice Kids

Na ślubie Ani i Grzegorza z „Rolnika…” śpiewała uczestniczka The Voice of Poland

Niepokojący wpis Cleo na Instagramie. Jest skrajnie wyczerpana?

„The Voice Kids” – drużyna Cleo/fot. Jan Bogacz/TVP

„The Voice Kids” – drużyna Dawida Kwiatkowskiego/fot. Jan Bogacz/TVP

„The Voice Kids” – drużyna Tomsona i Barona/fot. Jan Bogacz/TVP

„The Voice Kids”/fot. Jan Bogacz/TVP

Dawid Kwiatkowski/fot. Jan Bogacz/TVP

Tomson i Baron/fot. Jan Bogacz/TVP

Cleo/fot. Jan Bogacz/TVP