W marcu wystartuje najnowsza, 11 edycja „Tańca z Gwiazdami”. Telewizyjne show co roku budzi spore emocje wśród widzów. Na jaw wyszły kolejne nazwiska gwiazd, które zmierzą się na parkiecie i zawalczą o Kryształową Kulę. Swoje umiejętności sprawdzi młoda gwiazda serialu „Przyjaciółki” – Nicole Bogdanowicz.

Tylko u nas: Taniec z gwiazdami; Blanka Lipińska wystąpi w show? Wiemy, jak jest

Nicole Bogdanowicz – Kim jest gwiazda serialu „Przyjaciółki”

Nicole Bogdanowicz bardzo wcześnie zaczęła karierę aktorską. Już jako 13-latka występowała w serialu „Przyjaciółki”, dzięki któremu zyskała rozgłos. Wcielała się tam w postać zbuntowanej nastolatki Julki.  Mimo, że 22-latka unika ścianek, jej konto na Instagramie obserwuje 42,9 tys. internautów.

Nicole nie ma za dużego doświadczenie w tańcu a będzie konkurować z Julką Wieniawą, która tańczy od kilku lat. Wieniawa za odcinek ma dostać najwyższe wynagrodzenie w historii programu!

W lutym rozpoczną się treningi wszystkich uczestników. Portal se.pl rozmawiał z informatorem z produkcji serialu „Przyjaciółki”. Osoba ta zdradziła, że Bogdanowicz nigdy nie uczyła się tańczyć.

Nicole Bogdanowicz kolejną uczestniczką 11 edycji „Tańca z Gwiazdami”:

Nicole weźmie udział w Tańcu z gwiazdami. Nigdy wcześniej nie miała żadnych lekcji tańca, ale lubi tańczyć tylko dla siebie. Zdecydowała się na tę propozycję bo liczy, że dzięki tańcowi odkryje w sobie nutkę kobiecości i że będzie to przygoda jej życia i fajna zabawa przy okazji – zdradziła w rozmowie z  Super Express osoba związana z produkcją

Nie wiadomo jednak, kto będzie jej partnerował w walce o Kryształową Kulę.

W ostatniej edycji wielkim zwycięzcą okazał się Damian Kordas.

View this post on Instagram

Fot. Michał Gromada 📸

A post shared by Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz) on

Jak myślicie, ma szansę zagrozić pozycji Julki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy za duże pieniądze, kto jeszcze wystąpi w 11. edycji show?

Seksowna Julia Wieniawa w białym bikini.”Laska, z którego Ty kosmosu jesteś”

Julia Wieniawa wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”. Dostanie OGROMNĄ sumę za jeden odcinek