David Beckham (44 l.) prywatnie jest przyjacielem Gordona Ramseya i często korzysta z tej znajomości goszcząc się w lokalach swego przyjaciela. Fani Davida dobrze wiedzą, że były piłkarz jest smakoszem i ma słabość do dobrego jedzenia.

Jaki jest przepis na szczupłą sylwetkę i ładną cerę Victorii Beckham? [Diety gwiazd]

Swego czasu David zachwycał się tradycyjną kuchnią brytyjską, nad czym ubolewała nieco jego żona. Victoria Beckham ostrzegała Davida przed kalorycznością wielu dań będących specjałami brytyjskiej kuchni.

Beckham nie odwrócił się od ziemniaków i sosów, jednocześnie jednak szuka nowych smaków. W piątek mąż projektantki dogadzał swemu podniebieniu w japońskiej restauracji serwującej wyszukane dania.

TYLKO U NAS: Co Doda je na śniadanie? Czy gotuje mężowi? Wywiad z cyklu DIETY GWIAZD

Na Instagramie piłkarza – smakosza pojawiła się pełna relacja z kulinarnej eskapady. Beckham pokazał rózne składniki dań, których później próbował. Oprócz owoców morza i ryb, David pokazał pewien produkt, który u bardziej wrażliwych osób może wywołać mdłości.

Chodzi o mlecz dorsza – smakołyk o dość obrzydliwej konsystencji i strukturze, który – zdaniem wielbicieli kuchni japońskiej i samego Davida – jest wyjątkowym przysmakiem.

Beckham pokazał również danie, którego bazę stanowi ów mlecz.

Spróbowalibyście?

Jak schudła Adele? Wiemy, co jadła (DIETY GWIAZD)