9. sezon „Top Model” dobiegł końca. Natomiast nie ma wątpliwości, że to najbardziej skandaliczny finał w historii programu. Dwa dni temu wyszło na jaw, że Dominic D’Angelica w przeszłości był oskarżony o nielegalny stosunek seksualny z nieletnią. Po tym stacja TVN oświadczyła, że nie dopuszczą go do finału.

Top Model 9. Kto wygrał?

SKANDAL w „Top Model”. Dominic D’Angelica został skazany za przestępstwo seksualne?

Ostatecznie w finale pojawili się: Weronika, Patrycja i Mikołaj. Chyba wszyscy zainteresowani byli ciekawi, czy stacja poruszy na żywo sprawę Domenica.

Producenci programu jedynie na samym początku przeprosili za zaistniałą sytuację i poinformowali, że musieli wykluczyć Domenica. Usunięto go też z filmiku rozpoczynającego program, w którym pojawiają się wszyscy uczestnicy.

Dzisiejszy finał odbędzie się bez udziału Dominika, którego musieliśmy wykluczyć z programu. Jest nam bardzo przykro, że doszło do takiej sytuacji. Chcielibyśmy za nią przeprosić naszych widzów – powiedział lektor na wstępie. 

TOP MODEL: Panika podczas sesji i GORĄCY pocałunek Patrycji i Dominica

Finał na żywo rozpoczęła Anna Karwan z utworem „Aleją gwiazd„. Później jurorzy ocenili sesję zdjęciową do magazynu „Glamour„. Po tym jurorzy i widzowie zadecydowali, że z programu odpada Patrycja.

Nie powiem, jest lekki niedosyt, ale jestem szczęśliwa, że to jest niesamowita przygoda. Stało się, że odpadłam jako trzecia, ale myślę, że moja droga przebiegła niesamowicie. Będę dalej w tym pracować – skomentowała Patrycja.

Po tym werdykcie na scenie pojawił się Ralph Kamiński w białym kostiumie. W międzyczasie odbył się pokaz mody byłych uczestników. Podczas finału na żywo wyjątkowo nie ma publiczności przez pandemię koronawirusa. Natomiast co chwilę Michał Piróg łączy się online z rodzicami finalistów.

W nowych odcinkach „Top Model” zobaczymy zmieniony skład! Są PRZECIEKI, kto wróci do show (WIDEO)

9. sezon Top Model wygrał Mikołaj!

Co na to widzowie? 

Wspaniale! Gratulacje

WIEDZIAŁAM ZE WYGRASZ KOCHAM CIĘ MIKOŁAJ GABSHAHS

I to jest bardzo dobra decyzja

Gratulacje Mikołaj! Zasłużyłeś jak nikt.

Zasłużona wygrana – piszą internauci.

Sonda

poll-violet

Która okładka Wam się najbardziej podoba?

1

Patrycja

2

Mikołaj

3

Weronika

Sonda

poll-violet

Kto wygra "Top Model"?

1

Patrycja Sobolewska

2

Weronika Kaniewska

3

Mikołaj Śmieszek