Kolejny odcinek „Top Model” rozpoczął się od wspominania Dominika, który w ubiegłym tygodniu pożegnał się z programem. Smutku po odejściu kolegi nie podzielała jednak Agnieszka. Atmosferę nostalgii przerwało pierwsze zadanie, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy.

Fani „Top Model” OBURZENI werdyktem jurorów: „Najgorsza decyzja”

Nowy odcinek Top Model

Jak przystało na świat wielkiej mody, przyszli modele musieli stawić czoła mediom społecznościowym i nagrać film na Tik Toka, który miał uchwycić stylistykę lat 70., 80. i 90.  Uczestnicy pracowali pod okiem Klaudii Halejcio, Oli Nowak i Dawida Wolińskiego. Nagrodą za najlepszy filmik – wybrany drogą głosowania – był samochód z kierowcą, znającym wszystkie adresy niezbędne do wykonania następnego zadania. Ten przywilej został przyznany drużynie pod przewodnictwem Klaudii.

W kolejnej części programu uczestnicy musieli stawić się w trzech miejscach w Warszawie: na castingu marki Apart, w redakcji Elle oraz na spotkaniu z przedstawicielem niemieckiej agencji modelingowej. Trudność zadania miała polegać na tym, że musieli dotrzeć na miejsce posługując się wyłącznie mapą, co okazało się nie lada wyczynem. W firmie jubilerskiej spodobał się Dominic i Patrycja, stylistkom „Elle” do gustu przypadła Weronika i Mariusz, a kontrakt z zagraniczną agencją zdobyła Maja oraz ponownie Mariusz, który zdobył dwie prace w ciągu jednego dnia.

Przed wyjazdem z domu modelek uczestnikom zostały wręczone książki z ich zdjęciami. Z jakiegoś tajemniczego powodu Agnieszka nie wzięła ze sobą portfolio na casting i jej grupa była zmuszona zawracać. W czasie podróży Agnieszka zdążyła również wyznać, że nie lubi się prosić o pracę i nie czuje się dobrze przed aparatem. W świetle tych wypowiedzi jej udział w programie  wydawał się dość karkołomnym przedsięwzięciem.

Na castingach uwagę zwracał sportowy strój Mikołaja, który wywołał oburzenie Michała Piróga, który stwierdził, że chłopak wygląda jak pajac. Szokujący okazał się brak komunikatywnej znajomości języka angielskiego, którego nauczanie jest obowiązkowym elementem polskiej edukacji. Agnieszka udawała, że nie słyszy pytań niemieckiego agenta, a Ernest nie był w stanie przeliterować własnego imienia. Ostatecznie został poproszony o pokazanie strony tytułowej swojego portfolio. W przerwie pomiędzy zdjęciami Ernest poinformował, że ma stopę egipską i zaprezentował uczestnikom ułożenie jego palców.

Internauci NIE chcą Gracji w programie „Top Model”: Zachowanie poniżej wszelkiej krytyki

Największym wzywaniem odcinka była sesja zdjęciowa na wysokości. Maja i Łukasz musieli zmierzyć się z lękiem wysokości. W tym zadaniu uczestników wspierała Patrycja Markowska.

Jury uznało, że najlepsze zdjęcie odcinka należy do Mikołaja. W zagrożonej strefie znaleźli się Łukasz, Karolina i Agnieszka, która ostatecznie pożegnała się z programem.

Uczestnicy „Top Model” już po rozbieranych sesjach. Zawstydzona Julia Wieniawa: „Nie mogę na to patrzeć”

Zgadzacie się z takim werdyktem?

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)