Tydzień temu uczestnicy „Top Model” doczekali się metamorfoz. Przyszła pora na najbardziej emocjonujący odcinek dla początkujących modeli – naga sesja zdjęciowa. Kto poradził sobie bez większych problemów, a kogo te zadanie przerosło? Co się wydarzyło w najnowszych odcinku i kto pożegnał się z programem i marzeniami o modelingu? Zobaczcie sami.

Uczestnicy „Top Model” przeszli METAMORFOZY. Nie obyło się bez łez…

„Top Model”- Rozbierane sesje uczestników

Program „Top Model” cieszy się tak dużą popularnością, jak na samym początku. Niedawno rozpoczęła się 9 edycja show. W programie pozostało 13 uczestników. Przed nimi nowe wyzwania. W najnowszym odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z rozbieraną sesją zdjęciową w obiektywnie Marcina Tyszki.

Pierwszym zadaniem było zorganizowanie sesji w klimacie home office. Aspirujący modele musieli samodzielnie się wystylizować, umalować, uczesać i zrobić zdjęcia telefonem. Podczas zadania zrodził się spory konflikt pomiędzy Gracją a Karoliną.

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model – w programie podzieliła się smutną, rodzinną historią

Naga sesja wywołała spore poruszenie. Na plan została zaproszona Julia Wieniawa, która miała wspierać uczestników. Aktorka gdy zobaczyła przystojnego Domenica w „stroju Adama” nie potrafiła ukryć rumieńca na policzkach.

Nie mogę na to patrzeć  – powiedziała Wieniawa zasłaniając oczy.

Spore obiekcje przed pokazaniem się nago miała Karolina, która jakiś czas temu urodziła dziecko i nie do końca czuła się komfortowo. Konflikt pomiędzy nią a Gracją podczas sesji jedynie się nasilał. Karolina po sesji nie chciała pokazać reszcie uczestników, jak pozowała w obawie przed kopiowaniem.

W „Top Model” pojawiła się córka basisty ŚWIATOWEJ klasy zespołu

Weronika na castingach zdobyła złoty bilet. Ponownie usłyszała krytyczne uwagi od jurorów. Joanna Krupa zarzuciła jej, że na zdjęciach wygląda na smutną.

Najlepsze zdjęcie należało do Patrycji, którą jurorzy porównali do Afrodyty. Z programem pożegnał się Dominik, który zdobył srebrny bilet, jednak nie potrafił opanować swojego ciała.

Oglądaliście najnowszy odcinek?

Jakie macie wrażenia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Uczestniczka „Top Model” poszła do „Love Island”. TVN nie będzie zadowolony

Uczestnik „Top Model” schudł 20 kilogramów! Będzie FAWORYTEM w programie?

Uczestniczka „Top Model” URODZIŁA! Modelka zdradziła, jak przebiegł poród