Ekipa Friza to projekt, w którym przyjaciele mieszkają pod jednym dachem i nagrywają filmy. Projekt okazał się sukcesem na polskim YouTubie. Można zauważyć, że uczestnicy zarobili ogromne pieniądze, po tym, jak wyjechali na trzy miesiące do Los Angeles i żyli na wysokim poziomie.

DRAMA! Deynn KRYTYKUJE influencerkę Wersow, która poleciała do Los Angeles z całą ekipą

View this post on Instagram

Zdjęcie z rozpoczęcia roku szkolnego

A post shared by Karol Wiśniewski (@frizoluszek) on

TVN – „Fame czy shame”

Sukces chciał powtórzyć youtuber, Stuu, który założyć projekt „Dom X„. Niestety pomysł okazał się klapą. Członkowie ekipy się pokłócili i większość z nich wyprowadziła się z domu.

Popularny youtuber Stuu wylądował w szpitalu! Jego stan znacznie się pogorszył

TVN postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowanie wśród młodych widzów – wymyślił program „Fame czy shame” przy współpracy z Playerem i agencją DDOB.

Jak dowiedział się portal „Wirtualnemedia.pl”, formuła projektu polega na tym, że 10 celebrytów młodego pokolenia (m.in. influencerów z TikToka, Instagrama i YouTube) przez osiem tygodni będzie ze sobą mieszkać w domu w Konstancinie-Jeziornie – tam gdzie obecnie mieści się DOM X.

Uczestnicy codziennie będą stawać przed nowymi wyzwaniami – wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie fame, czyli z przywilejami i luksusami, a kto w shame, czyli bez luksusu. Willę w Konstancinie-Jeziornie będą odwiedzać gwiazdy z mediów i telewizji.

W programie „Fame czy shame” wezmą udział: Łukasz „Blondino” Książkiewicz („Hotel Paradise”), Filip Zabielski (youtuber), Michał Gała („Top model”, Team X) i Marta Rentel (influencerka).

Dziewczyna Stuu o ODEJŚCIU Michała Gały z Teamu X: „Źle się z tym czuje, bo ja tę osobę znalazłam”

Zasady programu mogą być podobne do „Big Brothera”. Natomiast w tym programie uczestnicy nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego i będą mogli opuszczać willę.