Julia Wieniawa (20 l.) nie może narzekać na brak popularności. Obok sukcesów aktorskich, Julia zajmuje się również muzyką a w ramach dbania o siebie i swoje ciało zaczęła ćwiczyć jogę. Gwiazda chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie, stąd wiemy, że wyjechała z Polski na obóz jogi na Bali. Jej najnowsze zdjęcie jest magiczne!

Julia Wieniawa już ma nowego chłopaka?! Aktorka długo nie była singielką

Julia Wieniawa chwali się rajskimi wakacjami na Bali

Julia Wieniawa wyjechała na Bali by odpocząć, zrelaksować się, odnaleźć spokój wewnętrzny i balans. Bali jest chętnie wybieranym miejscem na urlop wśród gwiazd. Wieniawa na tej samej wyspie spotkała inną gwiazdę– Annę Markowską, która była finalistką poprzedniej edycji programu „Top Model.

Julia postanowiła zadbać również o duchową część siebie. Aktorka brała udział w wodnej ceremonii oczyszczającej, co jest popularną rozrywką na Bali. Dodała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w błękitną tunikę. Z kwiatkiem we włosach i bez makijażu wygląda magicznie, wśród tak zachwycającej scenerii. Fani w sekcji komentarzy nie mogli wyjść z podziwu nad urodą aktorki i zasypali jej profil pochwałami.

Julia oddaje się przyjemnościom na wakacjach i próbuje nowych rzeczy. Zwiedza ciekawe, lokalne miejsca. Ostatnio pokazała na Instagramie wizytę w Leśnym Sanktuarium Świętych Małp w Ubudzie. Jedna z małpek chętnie pozowała do zdjęć z gwiazdą. Widać, ze pobyt w tak relaksującym miejscu dobrze działa na aktorkę.

Julia Wieniawa wypoczywa na Bali:

View this post on Instagram

Oczyszczenie. #waterceremony 🙏🏼✨

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

View this post on Instagram

MAŁPI GAJ! 🐒

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Zazdrościmy takich widoków!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa pierwszy raz pokazała zdjęcie z tatą

Błyszcząca Julia Wieniawa w sukience IDEALNEJ na sylwestra (FOTO)

Julia Wieniawa o byciu influencerką: telefon to za mało

Julia Wieniawa

fot. AKPA