Według Forbesa Kanye West nie jest już miliarderem. Publikacja doniosła 25. października, że ​​raper stracił swoje miejsce na liście miliarderów po tym, jak Adidas odciął go od lukratywnej współpracy, za ostatnią antysemicką retorykę nienawiści.

Kanye West krzyczał o „25-centymetrowym penisie Pete’a Davidsona”

Rzecz w tym, że Adidas nie może ze mnie zrezygnować. Fak jest taki, że mogę dosłownie powiedzieć wszystko antysemityzm i te sprawy i nie mogą ze mnie zrezygnować… Mogę gadać antysemickie rzeczy, a Adidas nie może ze mnie zrezygnować. Co teraz?, mówił na początku tego miesiąca Kanye West w jednym z podcastów.

Oprócz Adidasa, współpracę zerwał z nim GAP, który według wielu źródeł właśnie usuwa z półek sklepowych jego kolekcję. Gwiazdor nie pojawi się na łamach magazynu Vogue ani na żadnym pokazie mody. Jest oficjalnie pariasem.

Kanye West jest SKOŃCZONY?

Według Forbesa wieloletnia współpraca Kanye Westa z Adidasem została wyceniona na 1,5 miliarda dolarów, a bez niej Kanye podobno jest wart „zaledwie” 400 milionów dolarów. Oczywiście redakcja Forbes’a czeka na odzew ze strony Westa, który wielokrotnie oskarżał ich o nieumiejętność liczenia.

Kanye West pozwany na 250 milionów dolarów

To, co pozostało z imperium finansowego Kanye Westa po utracie umowy z Adidasem, GAP i Balenciagą, pochodzi z „nieruchomości, gotówki, jego katalogu muzycznego i 5% udziałów w firmie produkującej bieliznę modelującą byłej żony Kim Kardashian, Skims”. Co teraz?

Kanye West. Photo by Jana Call me J/ABACAPRESS.COM

Kanye West Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum