Youtube’owa i instagramowa kariera Wersow rozpoczęła się w 2018 roku za sprawą Friza, czyli Karola Wiśniewskiego i jego „Ekipy”. Celebrytka dała się wówczas poznać światu jako dziewczyna Friza z ciemnobrązowymi włosami do ramion. Dziś Wersow jest narzeczoną Friza, z którym doczekała się córeczki Mai.

Prócz tego, celebrytka zupełnie nie przypomina siebie z dawnych lat – Weronika przeszła szereg zabiegów poprawiających urodę, w tym powiększanie ust i biustu. Zmieniła też kolor włosów na blond i zdecydowała się na doczepy oraz przedłużanie rzęs, a jej obecny look kojarzy już praktycznie każdy i trudno wyobrazić ją sobie w innej wersji.

Wersow bez makijażu i sztucznych rzęs. Jak zupełnie inna osoba! (ZDJĘCIA)

Wersow ścięła swoje długie blond włosy. Pochwaliła się metamorfozą

Ostatnio influencerka zmierza jednak coraz bardziej w stronę naturalnego, młodzieńczego look’u, a w związku ze zbliżającą się premierą swojej nowej płyty Weronika zapowiedziała „no make-up erę”, w ramach której zrezygnowała ze sztucznych rzęs i powiększania ust. Teraz kolejnym krokiem w przemianie okazało się ścięcie długich, blond włosów, które Wersow zrelacjonowała w nowym filmiku na YouTubie:

Potrzebuję cos zmienić, a co zmienia kobieta w pierwszej kolejności? Oczywiście, że włosy. Ale nie, nie będą to brązowe włosy. (…) Zmieniamy długość moich włosów – zapowiedziała na początku filmiku.

Na nagraniu pojawiła się również Andziaks, która próbowała odwieść koleżankę od tego szalonego pomysłu i razem z fryzjerką błagała ją, by ta „nie robiła się na chłopaka”. Weronika ostatecznie posłuchała rad i powiedziała „stop” w momencie, gdy jej włosy sięgały do ramion.

To będą zdecydowanie najkrótsze włosy w moim życiu. (…) Właśnie chciałam mieć zawsze taką krótką fryzurę, ale nigdy nie miałam odwagi. Jakoś coś we mnie się przełamało i tak stwierdziłam: Dobra, to jest ten moment, to jest ten czas, kiedy mogę sobie to zrobić i warto – mówiła dalej.

W filmiku nie mogło oczywiście zabraknąć porównania przed i po, które razem z metamorfozą zachwyciło internautów:

  • Zmiana na plus!
  • Jestem mega fanką krótkich włosów
  • Wera, wyglądasz w tych włosach przepięknie.
  • Chyba najlepsza fryzura jaką kiedykolwiek miałaś
  • Teraz masz super włosy i o niebo lepsze usta
  • Świetnie, że Weronika przekroczyła pewną barierę i skróciła swoje włosy
  • Naprawdę wyglądasz w nich olśniewająco i dojrzale

Swoją ukochaną skomplementował rówież Friz, któremu Wersow pochwaliła się metamorfozą już po przyjeździe do domu:

Mega ładnie. Ale myślałem, że krócej. No mega fresh, mega fresh, no mega ładnie. Zarąbiste – mówił z szerokim uśmiechem na ustach.

Jak wam się podoba Wersow w nowym wydaniu?

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

5 lat temu Friz po raz pierwszy pokazał Wersow na swoim kanale. Tak wyglądali na początku związku

pasekkozak

IG: wersow

YouTube: Wersow

YouTube: Wersow

IG: wersow

IG: wersow

Wersow – Ten jeden moment

Backstage piosenki „Ten jeden moment” i reakcje bliskich Wersow, fot. YouTube: wersow

scena z: Wersow, fot. Podlewski/AKPA

IG: wersow