Wersow to jedna z bardziej ambitnych influencerek w Polsce. Na jej kanał co kilka dni wlatują ciekawe filmy, ale o ostatnim jej materiale było wyjątkowo głośno, bowiem pojawiła się na nim Doda.

Doda PRZERWAŁA WYWIAD u Wojewódzkiego. Odcinek został odwołany, fani zostali na lodzie!

Wersow spędziła czas z Dodą

Wersow od początku kariery internetowej mówiła, że jest ogromną fanką Dody. Na początku tego roku zatańczyła z piosenkarką układ choreograficzny do piosenki Fake Love.

Teraz narzeczona Friza miała okazje spędzić więcej czasu ze swoją idolką.

@doda Nauczyłam @Wersow ♬ Fake Love (Teaser) - Doda

Wersow spędziła z Dodą kilka ostatnich dni i trzeba przyznać, że to bardzo rzadki widok zobaczyć artystkę od kulis. Najpierw kamera śledzi gwiazdę podczas przygotowań do koncertu na gali PGE Ekstraligi, następnie event Party Fashion Night, a na końcu widzimy nagrania do programu „Doda. 12 kroków do miłości”.

Doda zdradziła wiele ciekawych newsów na swój temat m.in. jak udaje jej się zapamiętać choreografie na scenie:

To są układy z teledysków, ja już ich się wszystkich nauczyłam wcześniej. Teraz sobie tak tylko przypominam i szczerze nic nie pamiętam, patrzę na tancerki. Zauważ, że w najbardziej newralgicznych sytuacjach one są pół kroku przede mną i jak ich nie widzę – mam to z teatru – patrzę na wprost, a tak naprawdę jestem skupiona na boki – zdradza Doda.

Doda jednak spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias?

Następnie artystka zdradziła, jak siebie ocenia w programie „Doda. 12 kroków do miłości”:

Najwięcej daje możliwość zobaczenia siebie z boku. To jest tak szokujące, a jeszcze u tak charyzmatycznej osoby, jak ja. Ja sobie nie zdawałam sprawy, że ja robię takie miny, że ja takie rzeczy gadam, że ja takie emocje mogę wzbudzać drugiej osoby. Ja nawet nie zdawałam sobie sprawy, bo ja w głowie miałam inne intencje, a mój język ciała mówił, co innego –  tłumaczy.

Doda na najnowszych zdjęciach wygląda jak NASTOLATKA

Dowiadujemy się też, czy Doda próbowała rozpocząć karierę w Stanach Zjednoczonych:

Naprawdę moim marzeniem nie jest bycie znanym na cały świat. Dziwie się, że ludzie jeszcze tego nie zobaczyli we mnie. Ja naprawdę tej całej sławy wręcz nienawidzę. Lubię występować na scenie, kontakt z publicznością, lubię nagrywać, ale wszystko to, co się wiążę ze sławą od drugiej strony, to jest dla mnie okropnego. Wyobrażasz sobie, że ja nie miałabym gdzie uciec. Dla mnie najwspanialsze jest, że jestem najbardziej znaną osobą w Polsce, a wystarczy, że przekroczę próg Europy i mnie już nie znam nikt – przekonuje Doda.