Gdy do mediów przedostała się informacja, że Kinga Rusin (49 l.) i Piotr Kraśko (49 l.) odchodzą z „Dzień Dobry TVN”, fani prowadzących nie ukrywali zaskoczenia. Stacja stanęła przed wielkim wyzwaniem i nie było jasne, kogo wybierze Edward Miszczak na nowych prowadzących. Dyrektor programowy TVN uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, kogo zobaczymy już niebawem w nowej roli.

Nie tylko Kinga Rusin odchodzi z „DDTVN”? Wpis jednej z dziennikarek wywołał poruszenie

Nowi prowadzący „Dzień Dobry TVN”

Kinga Rusin była prowadzącą program śniadaniowy przez 15 lat! W stacji szykują się poważne zmiany. Zarówno Rusin, jak i Kraśko poinformowali, że odchodzą z „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz trafił do „Faktów”, natomiast Kinga ogłosiła, że chce zająć się nowymi projektami, co nie znaczy, że całkowicie żegna się z TVN.

Kinga Rusin zabiera głos w sprawie odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Tłumaczy swoją decyzję

Powstało mnóstwo spekulacji, kto zastąpi jedną z ulubionych par porannego wydania „DDTVN”. Edward Miszczak wyjawił, że próby na nowych prowadzących trwały spośród czterech par. Dyrektor programowy trzymał widzów w niepewności do samego końca, ale w końcu podzielił się z widzami tą wiadomością.

Okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zostały nową parą prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Informacją tą podzielił się na antenie niedzielnego wydania dyrektor stacji, pojawiając się w studio.

Obie dziennikarki od lat są związane ze stacją. Ewa Drzyzga przez 16 lat prowadziła na antenie TVN popularny talk-show „Rozmowy w Toku”. Agnieszka Woźniak-Starak z TVN jest związana od 2013 roku. Dziennikarka była prowadzącą „Na językach”, a potem wcieliła się również w prowadzącą popularne reality-show „Azja Express”, „Ameryka Express” i pierwszą edycję reaktywowanego „Big Brothera”. Z powodu tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka postanowiła, że usunie się w cień, by przejść żałobę z dala od mediów.

Nowe prowadzące pierwszy raz poprowadzą program 14 września.

Jak myślicie, sprawdzą się w tej roli?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Kinga Rusin odchodzi z Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje PAŁAC. Znamy CENĘ

Wojciechowska i Kossakowski NOWYMI prowadzącymi w DDTVN?

Elegancka Agnieszka Woźniak-Starak na ściance.

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. AKPA.

Ewa Drzyzga nową prowadzącą w "DDTVN".

Ewa Drzyzga, fot. Baranowski Michał/AKPA.

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez fotoreporterów.

Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.