Friz, czyli youtuber, który stworzył znany projekt Ekipa, niemal trzy lata temu zdecydował podjąć kolejne wyzwanie. Stworzył nową ekipę podczas talent show Twoje 5 minut! Youtuber wybrał najlepsze osoby, które nadawały się do pracy przed kamerą.

Internauci grzmią na Wersow i Friza! Narażają córkę na niebezpieczeństwo

Willa GENZIE wystawiona na sprzedaż!

Przez rok trwania projektu, uczestnicy GenZie stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych influencerów wśród młodego pokolenia w Polsce. Byli to Bartek Kubicki, Hania Puchalska, Faustyna Fugińska, Bartek „Świeży” Laskowski, Patryk „Baran” Mortalcio, Wiktoria „Kartonii” Bochnak. Sukces nie zakończył się na milionowych wyświetleniach na YouTube , członkowie projektu wyprodukowali kosmetyki, nagrali wspólnie wiele utworów, a także grali koncerty, na których pojawiały się tłumy fanów.

Czyżby Friza przerosły koszty utrzymania malucha? „Rzeczy dla bobasów meeega drogie”

Teraz okazuje się, że willa jest na sprzedaż i niewątpliwie zatrważa ceną. Dom o powierzchni 570 m2 położony jest na 26 arowej działce. W domu znajduje się 7 pokoi, salon, jadalnia, kuchnia, 4 łazienki oraz pokój biurowy. Dużo? To nie wszystko! Youtuberzy mieli do dyspozycji także siłownię, salę kinową, kącik muzyczny, stół bilardowy, barek oraz winiarnię.

Friz i Tromba na jednej imprezie. Co za spotkanie! (ZDJĘCIA)

Willa pod Krakowem zdecydowanie zachwyca. Młodzi influencerzy z pewnością tęsknią za tymi luksusami. Teraz uczestnicy prowadzą swoje media społecznościowe oddzielnie, jednak często współpracują razem, przy wielu różnych projektach.

Wersow, Friz, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Wersow, Friz, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA