Ola Żebrowska (33 l.) razem z mężem Michałem Żebrowskim (47 l.) wychowują już dwójkę synów. Małżeństwo nie planowało powiększenia rodziny, jednak los zdecydował za nich i tak, na początku marca Aleksandra podzieliła się radosną nowiną z fanami.

Ola Żebrowska wygrzewa się w słońcu i odsłania nagi, CIĄŻOWY brzuch

Ola Żebrowska ma już sporych rozmiarów brzuch ciążowy

Michał Żebrowski wraz z żoną Olą od dziesięciu lat tworzą szczęśliwe i udane małżeństwo. Już niebawem ich rodzina się powiększy i będą mieli szansę sprawdzić się jeszcze raz w roli rodziców noworodka. Para już wychowuje dwójkę synów: Henryka (7 l.) i Franciszka (10 l.). Ola i Michał nie należą do wylewnych osób i raczej nie mówią publicznie na temat swojego związku.

Tym razem Ola pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w obiektywie Michała. Widzimy siedzącą Aleksandrę, która pozuje w za dużej, rozpiętej koszuli a największą uwagę przyciąga sporych rozmiarów brzuch ciążowy.

Jak przystało na kobietę w ciąży Ola w ręku trzyma ciastko. Na Instagramie już pokazywała, że zaczął się czas jedzeniowych zachcianek.

Klasycznie po męsku – podpisała zdjęcie Ola

Fani zaczęli snuć domysły na temat płci dziecka. Internauci zaczęli podejrzewać, że wskazówką może być podpis Aleksandry do zdjęcia i zaczęli komentować, że para spodziewa się kolejnego chłopca. Ola nie chciała dementować tych doniesień, tylko uprzejmie dziękowała za miłe słowa.

Być może jej podpis miał odnosić się do tego, jak siedziała Żebrowska – czyli po męsku, z szeroko rozłożonymi nogami. Niewiele wiadomo na ten temat. Musimy poczekać, aż Ola zdecyduje się wyjawić, jakiej płci będzie ich trzecie dziecko.

Trzeba przyznać, że ciąża jej służy – bo wygląda świetnie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Michał Żebrowski jest teraz na utrzymaniu 32-letniej żony!

Żebrowski na starym zdjęciu ze ZNANYM aktorem. „Trudno wzrok oderwać”

Ola Żebrowska jest w ciąży – pokazała duży brzuszek

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska razem na ściance.

scena z: Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Kurnikowski/AKPA

Elegancki Michał Żebrowski z żoną Aleksandra Żebrowska na czerwonym dywanie.

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski, fot. Baranowski/AKPA