Michał Żebrowski od 10 lat prowadzi z Eugeniuszem Korinem „Teatr 6. piętro”, który cieszy się ogromną popularnością. Furorę robi przede wszystkim lokalizacja teatru na 6 piętrze Pałacu Kultury i Nauki przy placu Defilad w Warszawie.

Teatr Michała Żebrowskiego

Michał Żebrowski uchwycił żonę w bardzo INTYMNYM momencie (VIDEO)

Wraz z pojawieniem się koronawirusa w Polsce, trzeba było odwołać wszystkie imprezy masowe – w tym spektakle. Michał Żebrowski w rozmowie z „TVN24”, nie ukrywa, że jest teraz na utrzymaniu żony:

Mówiąc zupełnie poważnie, to jest nieciekawa sytuacja. Zastanawiamy się, co zrobić, żeby nie zbankrutować. Liczymy na pomoc państwa. Nie wiemy, czy ona nastąpi. Dowiedziałem się, że w Niemczech przewidziano 50 mld na pomoc artystom. Zobaczymy, jak nasza władza potraktuje artystów. Nie chcę wierzyć, że ta władza nie będzie sprzyjać artystom, tylko dlatego że artyści nie boją się jej krytykować –  powiedział Michał Żebrowski w „TVN24”.

Michał Żebrowski z gołą du*ą! komentuje wynik wczorajszych wyborów

Aktor nie ukrywa, że na szczęście nie musi płacić czynszu, jak wszystkie inne przedsiębiorstwa w PKiN. Przypomina jednak, że są teatrem prywatnym i teatrem, który wspomaga państwo i płaci za to, że istnieje.

Łapiemy się na jakąś pomoc z funduszy unijnych. Oczywiście tymi funduszami będzie zarządzał polski rząd. Zobaczymy, czy one do nas trafią. To jest wszystko przed nami. Dzwonimy codziennie, a to do ZUS-u, a to do innych instytucji. Nasze księgowe stają na głowie. Nie ma żadnych decyzji, a jeśli są, to są tak pogmatwane, żeby utrudnić życie – stwierdza Żebrowski.

Żebrowski na starym zdjęciu ze ZNANYM aktorem. „Trudno wzrok oderwać”

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski. Fot. Podlewski/AKPA

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski. Fot. Podlewski/AKPA

Michał Żebrowski, Borys Szyc, Janusz Chabior. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Żebrowski, Borys Szyc, Janusz Chabior. Fot. Piętka Mieszko/AKPA