Tobey Maguire świętował swoje 47. urodziny podczas imprezy na basenie. Na imprezie pojawiło się (jak zwykle) mnóstwo pięknych kobiet, ale również jego najbliżsi przyjaciele. Oczywiście jego najlepszy kumpel Leonardo DiCaprio, a także aktor Kevin Connelly byli wśród obecnych.

Leonardo DiCaprio na randce z Camilą Morrone

Leo DiCaprio na 47. urodzinach Maguiera

Jego długoletni przyjaciel Leo DiCaprio przybył na imprezę solo w wyciągniętych dresach. Zdobywca Oscara wyglądał na totalnie wyluzownego. Aktor oprócz dresów miał na sobie wilgotną koszulkę, czapkę baseballową – pod kolor i gumowe klapki Adidasa.

Była żona Maguire’a, która również jest jego najlepszą przyjaciółką, Jennifer Meyer, nie była widziana na przyjęciu urodzinowym. Projektantka biżuterii z Los Angeles niedawno skomentowała swój rozwód z Tobeyem podczas wywiadu dla World’s First Podcast. Meyer powiedziała, że ich rozstanie było piękne i nadal para bardzo się kocha i szanuje.

Odmieniony DiCaprio popija drinki na jachcie za 500 milionów

Na imprezie urodzinowej Tobey’a Maguiera zabrakło Camilii Morrone, uostatniej ukochanej Leonardo DiCaprio. Para, która jest często widywana ze sobą, tym razem wystąpiła w zubożonym zestawie.

Leonardo DiCaprio Fot. John Sheene/Ace Pictures via ZUMA Press

Fot. Forum