Pierwsza edycja „Dance Dance Dance”, którą wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, okazała się wielkim sukcesem. TVP postanowiło pójść za ciosem i już od 29 lutego widzowie ponownie będą mogli oglądać zmagania duetów próbujących wiernie odwzorować choreografie z najbardziej znanych klipów.

Ewa Chodakowska PŁACZE w półfinale Dance, Dance, Dance (VIDEO)

„Dance, Dance, Dance” – jurorzy programu

W ubiegłej edycji występy uczestników oceniała międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska, projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą, a także trenerka fitness i trenerka personalna, Ewa Chodakowska.

Ta ostatni niedługo po zakończeniu programu mówiła, że nie będzie jurorować w kolejnej edycji. W związku z tym produkcja była zmuszona do znalezienia kogoś na jej miejsce. Teraz wiadomo, kto obok Nowakowskiej i Kupisza usiądzie za stołem jurorskim. W roli jurorki zadebiutuje Anna Mucha.

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja… No cóż, zawsze mówię to, co myślę – zdradza Anna Mucha.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali Dance, Dance, Dance!

„Dance, Dance, Dance” – uczestnicy 2. edycji

W drugiej edycji programu zatańczą: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anią, prezenterzy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz dwa męskie duety – aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Mucha kipi seksapilem obok samochodu Wojewódzkiego. A jednak wróciła do niego?

Ida Nowakowska opowiada, jak poznała swojego męża

Anna Mucha przeszła METAMORFOZĘ! Jest RUDA!

Ida Nowakowska/fot. mat. prasowe

Robert Kupisz/fot. mat. prasowe

Anna Mucha/fot. mat. prasowe