Agnieszka Kaczorowska wielu znana jest jako Bożenka z „Klanu”, w którym gra od ponad 20 lat. Natomiast od kilku lat bardziej spełnia się jako influencerka, opowiadając o szczęśliwym macierzyństwiem. Chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 405 tysięcy użytkowników. Ma dwie córki z Maciejem Pelą: 2-letnią Emilkę i kilkumiesięczną Gabrysię.

Agnieszka Kaczorowska po latach wspomina współpracę z „Maćkiem z Klanu”

Agnieszka Kaczorowska kupiła dom w Toskanii?

Agnieszka Kaczorowska na początku tego roku zdradziła w magazynie „Party”, że planuję przeprowadzkę do Włoch. Tancerka uwielbia ten kraj i nawet wyszła tam za mąż za Macieja Pelę. Natomiast podkreślała, że nie będzie to tak szybko ze względu na dzieci, a przede wszystkim najstarszą córkę, która niedawno poszła do przedszkola.

Emilka świetnie odnalazła się w przedszkolu, pięknie się tam rozwija i nie chcemy jej tego przerywać – mówiła w „Party” Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska odsłoniła nieco twarz starszej córki. Do kogo jest podobna? Fani podzieleni

Dziś Agnieszka i Maciej zaskoczyli fanów, informując, że kupili dom w Toskanii. Na dodatek nie byle jaki, a ogromną posiadłość na wzgórzu:

Pora się podzielić…☺️ Kupiliśmy dom w Toskanii! Dokładnie ten co jest w tle na zdjęciu… mieliśmy obok niego sesję ślubną z @marek_podolczynski i zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia.😍 Teraz pora spakować walizki… i pytanie – na chwilę czy na zawsze? ☺️

Agnieszka Kaczorowska o finansach w małżeństwie. Zdradza, czy mają wspólne konto

Internauci są zdekoncentrowani, ponieważ para pochwaliła się nowym domem 1 kwietnia w Prima Aprilis! Jedni gratulują, w tym nawet Marcelina Zawadzka, a drudzy piszą „Prima Aprilis”:

  • Gratuluje!!!!
  • Wooooow😍 Gratulacje!
  • Prima Aprilis?
  • Dobre żarty na 1 kwietnia
  • Myślałam, że Prima Aprilis jest już przereklamowany
  • Ten dom nigdy nie byl na sprzedaz 😁 Prima Aprillis – piszą internauci.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela Fot. AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, fot.AKPA

Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela Fot. Forumgwiazd / Forum