Agnieszka Kaczorowska rok temu po raz pierwszy została mamą. Tancerka i aktorka nie kryje, że macierzyństwo całkowicie ją odmieniło. Choć przed urodzeniem dziecka myślała, że córka i praca będą jej dawać tyle samo satysfakcji, to z czasem przyznała, że dziecko sprawia jej o wiele więcej radości.

Maja Hyży w błękitnej sukience. Taką samą ma też dla córki. „Cudne te kiecki”

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach

Odkąd celebrytka została mamą nie brakuje wpisów na temat macierzyństwa i zdjęć z córką. Kaczorowska chętnie chwali się wspólnymi chwilami z dzieckiem. Niedawno tancerka wraz z mężem i córką, Emilką, wyjechała do Zakopanego, i to tam odpoczywali w rodzinnym gronie.

Celebrytka przy okazji podzieliła się z fankami, jak u nich wygląda podróżowanie z dzieckiem. Jednak nie tylko wpis zwrócił uwagę. Część osób jest zachwycona zdjęciem, na którym Kaczorowska i jej córka mają takie same sukienki.

  • Cudnie dziewczyny!
  • Ślicznie. Słodkie sukieneczki.
  • Piękna sukienka, to prawda, i pięknie w niej wyglądacie.
  • Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie. Ależ fajnie to wygląda!
  • Ale cudne ślicznotki. Super sukieneczki macie.
  • Super wyglądacie! – zachwycają się fanki Kaczorowskiej.

Fajnie, że mama dba o to, by z córką ubierać się tak samo?

View this post on Instagram

To był krótki wypad, ale jakże udany! 💪🏻 My już w Warszawie… Często pytacie mnie o to jak Emilka znosi jazdę autem i co robimy, aby się nie nudziła.🙈 No cóż… powiem Wam tak – jedźcie nocą lub o świcie, tak aby Maluch spał jak najwięcej.😉 My raz popełniliśmy błąd jechania w ciągu dnia… Wracając znad morza.🙈 To czas aktywności dziecka i chociaż stawaliśmy na głowie, aby ją zabawić, to ona po prostu była ZNUDZONA. Jeżeli podróż jest krótka, to można się wstrzelić w jakaś drzemkę… natomiast na długie trasy osobiście, dla spokoju WSZYSTKICH, proponuję noc i zapas kawy.☕️ #Pelakiwpodróży #Pelakowelove _______________ @hotelmercurekasprowyzakopane #mercurekasprowyzakopane 👗 @by____sophie

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko? „Będzie dobrze, tak jak ma być”

Agnieszka Kaczorowska ZAMKNĘŁA swoją szkołę tańca. „Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe”

Agnieszka Kaczorowska mieszka w pięknym w domu – zobaczcie, jak go urządziła!

Agnieszka Kaczorowska na ściance

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska na ściance

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA