Agnieszka Kaczorowska rok temu została mamą i powitała na świecie córkę, Emilię. Czy dziewczynka doczeka się rodzeństwa? Tancerka zdradziła, czy planuje z mężem kolejne dziecko.

Agnieszka Kaczorowska ZAMKNĘŁA swoją szkołę tańca. „Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe”

Agnieszka Kaczorowska będzie mieć drugie dziecko?

Tancerka i aktorka nie kryje, że macierzyństwo całkowicie zmieniło jej życie. Przed narodzinami dziecka przypuszczała, że macierzyństwo ją pochłonie, ale myślała, że tyle samo satysfakcji przyniesie jej praca. Okazuje się, że dziecko jednak sprawia jej o wiele więcej radości.

Kaczorowska w rozmowie z „Fleszem” przyznała, że dwa miesiące po narodzinach córki wróciła na plan „Klanu”, ale czuła wyrzuty sumienia, że nie spędza czasu z dzieckiem. Dziś ona i jej mąż starają się układać tak swoje grafiki, by zajmować się Emilką bez pomocy opiekunki. I wygląda na to, że uda im się wszystko pogodzić nawet, jeśli pojawi się drugie dziecko. Tancerka nie kryje, że chciałaby mieć kolejne dziecko.

Na pewno chcę, by moja córka miała rodzeństwo. Natomiast kiedy to miałoby konkretnie nastąpić, jeszcze nie wiem. Mamy z Maćkiem w tej sprawie totalny luz. Nic nas nie blokuje, żeby to stało się już teraz. A z drugiej strony nie jest też tak, że jakoś bardzo się staramy (śmiech). Oboje myślimy: Będzie dobrze, tak jak ma być – powiedziała w rozmowie z „Fleszem”.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka NABRUDZIŁA w domu podczas jedzenia

Agnieszka Kaczorowska o DIECIE córki. Jest DUMNA z tego, co je Emilia