Trzy lata temu Agnieszka Kaczorowska miała wielkie powody do radości. Tancerka otworzyła wówczas własną szkołę tańca – Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. To właśnie tam tancerka poznała swojego obecnego męża. Maciej Pela przyszedł tam na rozmowę o pracę, a zyskał także miłość.

Agnieszka Kaczorowska mieszka w pięknym w domu – zobaczcie, jak go urządziła!

Agnieszka Kaczorowska zamknęła szkołę tańca

Własna szkoła tańca, a właściwie reklamowanie jej ponoć było powodem rozstania się Agnieszki Kaczorowskiej z programem „Taniec z Gwiazdami”, w 2018 roku. Jak informował wówczas portal Jastrzabpost.pl, produkcji nie spodobało się takie zachowanie.

O szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej znów jest głośno. Jednak informacje, jakie przekazała tancerka i aktorka, nie są dla niej przyjemne. Przyznała, że bardzo trudno było napisać jej post z informacją o zamknięciu Danceworld by Agnieszka Kaczorowska.

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych… Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem – inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić – napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

View this post on Instagram

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych… W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem – inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.💪🏻 To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.😉 Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego… może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊🏻🦋 ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.🥰

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska o zamknięciu Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

Tancerka przyznała, że szkoła tańca była dla niej niezwykle ważnym miejscem i podjęcie decyzji o jej zamknięciu było bolesne, ale nie było trudne. Kaczorowska wyznała, że najważniejsza jest dla niej rodzina i nie pozwoliłaby sobie na ryzyko.

Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka.. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność – tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska podziękowała wszystkim, którzy byli związani z jej szkołą tańca i dodała, że jest wdzięczna, że miała szansę na otwarcie własnej szkoły. Wierzy, że wszystko się ułoży i cieszy się, że wraz z mężem „ułożyli sobie życie, że mają kilka źródeł dochodu”. Tancerka może teraz wybierać, w które projekty chce się angażować i wybiera te, które może bez problemu łączyć z życiem prywatnym

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka NABRUDZIŁA w domu podczas jedzenia

Agnieszka Kaczorowska wspomina ślub we Włoszech i pokazuje nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska o DIECIE córki. Jest DUMNA z tego, co je Emilia

Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją metamorfozę

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA