Andziaks jest jedną z popularniejszych youtuberek w Polsce. Wzbudza ogromną ciekawość internautów, a jej poród i ślub śledziła prawie cała Polska. Po hucznym weselu pochwaliła się zakupem pięknej willi z ogrodem. Także jak widać, na brak pieniędzy nie narzeka.

OMG! Andziaks i Luka pojawią się w popularnym telewizyjnym show?

Andziaks pokazała wiadomości koleżanki, która ją wyśmiewała

Okazuje się, że nie zawsze życie Angeliki Zając było usłane różami. Ostatnio gwiazda wyznała, że była wyśmiewana w szkole za jej filmy na YouTubie.

Kilka lat temu jedna z dziewczyn, która ją gnębiła, napisała do Andziaks i poprosiła ją między innymi o autograf. Youtuberka zdecydowała się ujawnić wiadomości z koleżanką. Zobaczcie, co jej odpisała:

Nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Mam uraz po naszej znajomości szkolnej. Byłam gnębiona, wyśmiewana przez połowę klasy, sama w tym uczestniczyłaś. (…) Nie bardzo mam ochotę i czas na to, żeby rozmawiać z kimś, kto jest tak dwulicowy i zakłamany – odpisała Andziaks.

Andziaks pochwaliła się projektem sypialni. Króluje totalna biel

Następnie wytłumaczyła fanom, dlaczego o tym mówi. Przyznaje, że przepłakała wiele nocy, ale nie poddała się i dalej nagrywała filmy na YouTuba:

Po co to wrzucam? Dla osób, które są w takiej samej sytuacji, w której ja byłam. Przepłaciłam to wszystko moim zdrowiem psychicznym, przepłakanymi nocami, ale wiedziałam, że nie zostawię nagrywania, bo kochałam to robić. (…) Koleżanki i koledzy, jak widać, dorastają i po czasie rozumieją, że ich zachowanie było niefajne. A ja w wieku 25 lat dzięki miłości do pasji miałam już męża, córkę, kupiony dom i samochód bez prawka, ale kupiłam sobie taki, jaki zawsze chciałam (…). Pomyśleć, co by było, gdybym posłuchała się nauczycieli i poddała się uszczypliwościom kolegów z klasy – przyznaje Angelika.

Andziaks i Luka pokazali, jak będzie wyglądać ich łazienka. Króluje marmur i matowa czerń

Andziaks pokazała projekt sypialni

Andziaks pokazała projekt sypialni