Anita Szydłowska korzysta z popularności, jaką zyskała dzięki udziałowi w show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Zyskała nie tylko miłość i męża, ale także grono fanów, które śledzi ją w mediach społecznościowych.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Anita opowiedziała o trudach podróżowania z dzieckiem

Anita Szydłowska – permanentny makijaż

Anita szybko odnalazła się w roli influencerki. W sieci opowiada o wychowywaniu dzieci, reklamuje najróżniejsze produkty czy dzieli się ważnymi momentami z życia. Ostatnio zdecydowała się także na udzielenie wywiadu dla „Dzień Dobry TVN”.

To właśnie tam zdradziła, że niedawno poddała się zabiegowi upiększającemu. Anita zafundowała sobie makijaż permanentny ust. Zdradziła też, że ku jej zaskoczeniu zabieg był bezbolesny i co ciekawe, jej mąż tę niewielką zmianę zauważył dopiero na drugi dzień.

To był jeden z moich zaległych prezentów urodzinowych. Troszkę bałam się bólu, ale okazało się, że z odpowiednim znieczuleniem nie czuje się prawie nic i mało brakowało, a zasnęłabym podczas zabiegu. (….) Mąż zauważył dopiero na drugi dzień, natomiast zarówno jemu, jak i różnym osobom na instagramie spodobał się efekt – zapewniła.

ZOBACZ TEŻ:

Anita Szydłowska odmieniła POKÓJ syna. „Zdecydowaliśmy się na motyw sawanny”

Anita i Adrian ze „Ślubu…” o KRYZYSIE w związku. „To się nawarstwiało. Zaczęliśmy szukać pomocy”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)