Anna i Robert Lewandowscy w każde święta dzielą się z obserwatorami wspólnymi zdjęciami. W tym roku ich rodzina się powiększyła. Pokazali wspólną fotkę z córkami zrobioną pod choinką.

Świąteczne zdjęcie Lewandowskich

Anna Lewandowska bardzo cieszyła się na święta w Polsce. Przyznała, że w tym roku nie gotowała, a zamówiła wszystkie dania, żeby wspierać gastronomię, która przeżywa trudny okres.

Anna Lewandowska będzie miała trzecie dziecko? Tajemniczy napis w jej domu

Opublikowała dwa zdjęcia zrobione pod choinką. Na jednym z nich całuje się z Robertem, a na kolanach siedzą ich córki, Klara i Laura. Trenerka i piłkarz mają na sobie świąteczne swetry.

Kochani, w tym roku mieliśmy szansę przekonać się jak bardzo nasze dotychczasowe tradycje świąteczne i  przyzwyczajenia są dla nas ważne. Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. ❤ Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę Wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam Wam dużo miłości! 🤗 Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! ❤️✨ – napisała.

Anna Lewandowska spędza czas z córeczkami w górach. BAJKOWA sceneria

Podoba Wam się świąteczna pocztówka Lewandowskich?

Anna Lewandowska z córką.

Anna Lewandowska z córką. Fot.Instagram:annalewandowskahpba.

Anna Lewandowska w górach

Anna Lewandowska w górach fot. Instagram/annalewandowskahpba

Świąteczny klimat u Anny Lewandowskiej

Świąteczny klimat u Anny Lewandowskiej

Robert Lewandowski z córką w kuchni

Robert Lewandowski z córką/fot. Instagram/annalewandowskahpba